Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakiego produktu używać, by moja fryzura trzymała się cały dzień?
Jakiego produktu używać, by moja fryzura trzymała się cały dzień?
Eksperci

Jakiego produktu używać, by moja fryzura trzymała się cały dzień?

Dział
Niektóre fryzury wymagają produktu utrwalającego, by trzymały się cały dzień. W tym przypadku, zwykle stosuje się lakier. W salonie Jean Louis David, najczęściej używa się jednak Fix Spray’u i Fix Ultime.
 
Fix Ultime, najnowszy produkt Jean Louis David jest szczególnie skuteczny, gdy pragniesz dodać ruchu twoim włosom. "Utrwali on twoją fryzurę na długi czas. Aby zachować ruch, spray jest idealnym rozwiązaniem. Co więcej, działa on dwa razy lepiej niż Fix Spray”.
 
Fix Ultime jest idealnym produktem, by utrwalić to, co nie jest naturalne dla twoich włosów. “Spryskaj je lakierem przed lub po ich uczesaniu. Każdy ze sposobów jest skuteczny. Nawet po jego nałożeniu, łatwo jest rozczesać włosy. Wystarczy spryskać włosy na 20-30 cm ich długości, na całości bądź na kilku kosymykach. Najlepiej jednak jest wybrać pierwszą opcję”.
 
Fix Ultime i Fix Spray mają wiele różnic, ale oba produkty są skuteczne. “Różnica polega na tym, że jeden z nich jest lżejszy od drugiego. Fix Spray jest idealny wtedy, gdy chcesz, by twoja fryzura była delikatna i naturalnie wyglądała. Fix Ultime natomiast jest mocniejszy. Należy go używać wtedy, gdy zmieniasz formę swojej fryzury”.
 
Nasza rada: Pamiętaj, że lakier nie niszczy włosów! Niemniej jednak, nie nakładaj go za dużo. Co więcej, myj włosy, gdy stwierdzisz, że są sztywne.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ