Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Mężczyzna
Mężczyzna
Mężczyzna
Trendy i styl

Jakie trendy fryzury proponuje Jean Louis David?

Dział

Panowie, macie ochotę poprawić swój wygląd zmieniając fryzurę ? Warto więc zainspirować się nową fryzurą zaproponowaną przez Jean Louis David w kolekcji wiosna- lato 2016.

Czy mężczyźni podąrzają za trendami tak samo jak kobiety ?


„Oczywiście, że tak. Od wielu lat zauważamy, że mężczyźni są bardzo aktywni w śledzeniu mody, również tej fryzjerskiej. Wizerunek stał się dla mężczyzn ważny, dlatego bardzo często odwiedzają nasze salony. Każdego sezonu proponujemy więc fryzury męskie [Mężczyzna: krótki projekt] śledzące trendy modowe, a jednocześnie odpowiadające męskim oczekwianiom".

„Obecnie, mężczyźni stanowią w zasadzie prawie 50% naszej klienteli"

Luis Faria

JLD
JLD

Fryzura z najnowszej kolekcji

„ To fryzura półdługa, pełna ruchu i objętości. Boki są krótko przycięte, natomiast czubek głowy pozostawiony jest z dłuższymi włosami, przycieniowanymi. Ponieważ tematem najnowszej kolekcji jest sport, szukaliśmy modela atletycznie zbudowanego, pasującego do fryzury nowoczesnej i dynamicznej. Bez odpowiedniego ułożenia fryzura staje się miękka, ale dająca jednocześnie możliwość wielu stylizacji."

JLD
JLD
JLD
JLD
2 Zdjęcia

Jakie stylizacje wybrać takim cięciu ?

„To cięcie daje ogromne możliwości stylizacyjne. Możesz mieć włosy rozwiane wiatrem, wygładzone, ułożone naturalnie, ulizane lub w stylu retro. Dopasowuje się ono łatwo do wielu styli. Zdecydowaliśmy się nie nadawać jej zbyt silnego charakteru, a pozostawić pewną dowolność. Niezależnie więc jaki jest twój styl, możesz fryzurę łatwo do niego dopasować i wyrazić siebie poprzez stylizację [Mężczyzna: produkty niezbędne do stylizacji].
W tym sezonie jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia."

Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ