Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie są techniki, by uzyskać efekt wavy na krótkich włosach?
Jakie są techniki, by uzyskać efekt wavy na krótkich włosach?
Eksperci

Jakie są techniki, by uzyskać efekt wavy na krótkich włosach?

Dział
Efekt "po powrocie z plaży" na twoich włosach jest najczęściej wybierany wtedy, gdy nadchodzą słoneczne dni. Dobra wiadomość: nawet w przypadku krótkich włosów, możesz uzyskać taki rezultat. Co więcej, będzie on trzymał się lepiej, niż na długich włosach. Odkryj techniki, które pozwolą ci stworzyć elastyczne loki.
 
Jeśli masz giętkie włosy, wystarczy produkt modelujący, by uzyskać efekt wavy. "Możesz użyć produktu Beach Spray. Wysusz twoje mokre włosy za pomocą suszarki z odpowiednią końcówką. Weź włosy do ręki, podsusz je i opuść, nie ugniatając ich. Wykonuj tę czynność, pochylając głowę w dół. Na suchych włosach technika ta działa w taki sam sposób. Niemniej jednak, w tym przypadku trzeba użyć większej ilości produktu".
 
Lokowanie włosy grubą lokówką nie jest najlepszym rozwiązaniem. "Wybierz ją wtedy, gdy masz dużo wolnego czasu! Aby efekt trzymał się przez długi czas, spryskaj włosy produktem Fix Ultime, zanim je ułożysz".
 
Nasza rada: Efekt wavy możesz zrobić pod warunkiem, że twoje włosy sięgają przynajmniej do ramion. Jeśli są krótsze, nie będzie on się długo trzymał i nie będzie tak bardzo widoczny. Nie spiesz się. Poczekaj, aż twoje włosy odrosną. Wtedy będziesz miała elastyczne loki!
 
© Pixelformula / Pokaz Lacoste prêt-à-porter, Wiosna- Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ