Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakich kosmetyków do włosów używać w zależności od pożądanego efektu?
Jakich kosmetyków do włosów używać w zależności od pożądanego efektu?

Jakich kosmetyków do włosów używać w zależności od pożądanego efektu?

Produkty stylizacyjne powinny być dopasowane do ostatecznego rezultatu jaki chcesz uzyskać. Poznaj rady naszych ekspertów, jak zoptymalizować proces tworzenia fryzjerskich stylizacji!
 
Chciałabym natapirować swoje włosy. Aby natapirować włosy i nadać im estetyczny, matowy wygląd, użyj matującego pudru teksturyzującego. „W salonach Jean Louis David używamy pudru Texture Powder, który nakładamy na włosy u nasady. Ponieważ naszym celem jest uzyskanie większej objętości włosów na czubku głowy, aplikację produktu skupiamy właśnie na tych partiach włosów, dodatkowo tapirując włosy od środka.” Możesz uzyskać podobny efekt przy użyciu lakieru, jednak fryzura nie będzie już tak matowa.
 
Chciałabym mieć  włosy w stylu wet look. Wszystko zależy od rodzaju wet look, który chcesz uzyskać. Jeżeli zależy ci na ulizanych włosach w stylizacji wet look, użyj żelu o wysokim stopniu utrwalenia. Jeżeli marzy Ci się błyszcząca i lśniąca fryzura, postaw na serum.” Jeżeli natomiast twoim celem jest mniej oficjalna stylizacja, wybierz żel o średnim stopniu utrwalenia. Wydobędzie on z włosów ich modny blask. Produkt ten stosowany jest z reguły na włosach suchych.
 
Chciałabym mieć loki. O ile twoje włosy są naturalnie kręcone, możesz sobie pomóc w swoich zabiegach stylizacyjnych stosując produkty z serii definizerów loków! Tym niemniej, nie istnieją produkty, które byłyby wstanie nadać twoim prostym włosom lokowany kształt. „Nałóż produkt na wilgotne włosy i pozostaw je do naturalnego wyschnięcia. W rezultacie uzyskasz lekkie i sprężyste loki.” Aby twoja fryzura była trwalsza, najlepiej użyj pianki do włosów, która sprawi, że włosy zachowają pożądany kształt.
 
Chciałabym mieć grubsze włosy. Niestety, nie istnieje żaden magiczny produkt, który sprawia, że włosy stają się grubsze. Istnieją jednak sposoby, aby sprawiały przynajmniej takie wrażenie. Do takich produktów należy pianka do włosów, dzięki której włosy wyglądają niczym nadmuchane. „Dobry sposobem może być również farbowanie. Nie musisz się decydować na trwałą koloryzację. Farby nietrwałe również pozwolą ci uzyskać pożądany efekt.”
 
Chciałabym, aby moje włosy były dobrze utrwalone. Najlepszym produktem w tym wypadku będzie lakier do włosów! Dotychczas nie wynaleziono lepszego sposobu na utrwalenie włosów oraz na pozbycie się niesfornych, odstających loczków. Lakierem należy spryskiwać włosy w odległości ok. 30 centymetrów od głowy, a jego aplikacja nie powinna być zogniskowana na jednym miejscu. „Fryzura powinna być spryskana równomiernie, co pozwoli uniknąć efektu sztywnych włosów.”
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności