Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie okulary dobrać do różnych typów fryzur?
Jakie okulary dobrać do różnych typów fryzur?
Jakie okulary dobrać do różnych typów fryzur?
Trendy i styl

Jakie okulary dobrać do różnych typów fryzur?

Dział
Poza ich podstawowym przeznaczeniem, okulary są często noszone dla stylu. Nie służą one już tylko i  wyłącznie korekcie wzroku, gdyż stanowią jednocześnie dopełnienie twoich stylizacji. Aby twoja kreacja była w 100% udana, zarówno okulary, jak i fryzura powinny pasować do twojego stylu!
 
Chcąc dobrać oprawki do twojego stylu, wybierz jeden z obecnie modnych modeli. „Jeszcze do niedawna, oprawki były bardzo delikatne, a czasem wręcz z nich rezygnowano. Obecnie, powraca moda na widoczne oprawki!” Wybierz kształt dopasowany do twojego gustu oraz stylu.
 
Jeżeli chcesz wyglądać jak intelektualistka, postaw na okrągłe oprawki. Oprawki typu kocie oczy będą idealne dla zwolenniczek stylu retro. Okulary o grubych oprawkach i szerokich zausznikach nawiązują do tylu arty. Z kolei, aby stworzyć modną lub rockową stylizację, postaw na okulary oversize, które nie będą ani zbyt okrągłe, ani zbyt prostokątne.
 
Jeżeli chodzi o kolory, obowiązuje moda na stonowane odcienie. „Polecamy szczególnie czarny i inne ciemne kolory, zwłaszcza jeśli okulary noszone są na co dzień. Czarne oprawki będą wyglądały interesująco w kontrastującym zestawieniu z platynowym blondem lub białym blondem.” Innym modnym wzorem jest tzw. „skorupa żółwia”, będąca mieszanką brązów.
 
Kiedy wybierzesz już okulary, nie pozostaje ci już nic innego, jak wybór właściwej fryzury! W stylizacji intelektualistki, jak znalazł będą krótko ostrzyżone włosy w stylu na chłopczycę lub długie zmierzwione włosy. „Okulary w kształcie kocich oczu powinny być zestawione z fryzurą w stylu retro, taką jak bananowy kok, rozpuszczone i utapirowane włosy lub tapir XXL. „Jeżeli wybrałaś okulary o grubych oprawkach i szerokich zausznikach, postaw na kucyka lub niskiego koka. „Osoby noszące okulary korekcyjne powinny unikać noszenia grzywki, gdyż zakrywanie zbyt dużej części twarzy nie wygląda estetycznie.
 
© Pixelformula / Pokaz 3.1 Phillip Lim prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ