Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?
Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?
Trendy i styl

Jakie okulary dobrać do krótkiej fryzury?

Dział
Wybór okularów jest niezwykle ważny zwłaszcza dla tych z Was, które noszą je na co dzień. Okulary, które wybierzesz powinny Ci się podobać, być wygodne w noszeniu oraz, przede wszystkim, być stylowe! Masz krótkie włosy? Zobacz, jakie modele będą dla Ciebie najodpowiedniejsze!
 
Trendy jesień-zima 2012. Oprawki w stylu vintage i retro zawsze cieszyły się popularnością. Szykowne oprawki okrągłe lub w kształcie kocich oczu nawiązują do lat 50. i 60. W kwestii materiału, istnieje moda na oprawki lekkie, ale także i takie wykonane z bardziej szlachetnych materiałów, jak na przykład drewno.  Nie przejmuj się jednak, jeżeli marzą Ci się konwencjonalne oprawki plastikowe (z acetatu) – z pewnością i Ty znajdziesz coś dla siebie. Styl oprawek w tym sezonie jest dość oszczędny, choć drobne dodatki nadają im indywidualny charakter. W kwestii kolorów, modne są ciemne odcienie różu. Aby się wyróżnić, wybierz oprawki  w kolorze czerwonym.
 
Oprawki. Ich forma zależy od kształtu Twojej twarzy oraz długości włosów. Istnieje zasada, według której należy wybierać oprawki stanowiące przeciwieństwo kształtu twarzy. Na przykład, jeśli Twoja twarz jest okrągła, wybierz oprawki kwadratowe. Jeżeli jest kwadratowa, podstaw na oprawki okrągłe lub owalne, a nawet okulary jednoszkłowe, które będą idealnym rozwiązaniem przy krótkich włosach. W przypadku trójkątnej twarzy oraz krótkich włosów, należy wybierać duże okrągłe oprawki oversize. Natomiast, jeżeli masz owalną twarz, możesz sobie pozwolić niemal na wszystko!
 
Kolory. Wybierając okulary, zwróć uwagę by były harmonijnie one dobrane do rysów Twojej twarzy, współgrały z Twoim kolorem skóry i oczu oraz, oczywiście, Twoimi  włosami. Blondynki (poza bardzo jasnymi odcieniami blondu), szatynki oraz brunetki mogą sobie pozwolić na niemal wszystkie kolory, od jaśniejszych do ciemniejszych! Z kolei, osoby o włosach w zimnych odcieniach blondu, takich jak śnieżny blond lub biały blond powinny wybierać oprawki w kolorze beżowym lub szarym. Oprawki w zbyt ciemnych kolorach mogłyby nadto zaostrzać rysy twarzy.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ