Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie okulary dobrać do długich włosów?
Jakie okulary dobrać do długich włosów?
Jakie okulary dobrać do długich włosów?
Trendy i styl

Jakie okulary dobrać do długich włosów?

Dział
Poza ich podstawową funkcją korekcji wzroku, okulary z czasem stały się prawdziwym atrybutem modowym. Co więcej, niektóre z Was noszą je na co dzień. Nie powinnaś więc kupować pierwszych lepszych okularów. Zapoznaj się z naszymi radami, które pozwolą Ci dokonać właściwego wyboru.
 
Modne oprawki. Reżyser Woody Allen stał się prekursorem prawdziwej mody okularowej! Jego słynne okrągłe okulary, zwane także Nerdy,  zawsze były w centrum uwagi. Oprawki te są idealnie okrągłe u dołu oraz mniej zaokrąglone u góry, dzięki czemu nie upodobnią Cię do mola książkowego! Szczególnie panie powinny rozważyć zakup okularów kocich, które nadadzą im styl lat 50. Ten model okularów charakteryzują lekko uniesione zewnętrzne krawędzie oprawek. Panuje także moda na oprawki grube lub cienkie w rozmiarze XXL, które pasują szczególnie do pań o długich włosach.
 
Kolory. To, że dany kolor jest Twoim ulubionym wcale nie oznacza, że będzie Ci z nim do twarzy. Nie wahaj się przymierzać różne oprawki zanim zdecydujesz się na konkretny model. Jeżeli dane oprawki rozświetlają Twoją twarz, to znaczy, że wybór jest właściwy! Jeżeli natomiast sprawiają one, że Twoja twarz wydaje się blada, powinnaś próbować dalej. Ogólnie rzecz biorąc, staraj się wybierać delikatne i lekko cieniowane kolory, które są obecnie w modzie. Jeżeli masz długie jasne włosy, unikaj zbyt ciemnych kolorów, gdyż mogłyby one wyostrzyć rysy Twojej twarzy.
 

Uczesanie. Jeżeli nosisz okulary i masz długie włosy, nie zalecamy Ci wykonywania zbyt ulizanych fryzur, gdyż mogłabyś w nich wyglądać jak surowa sekretarka. Rekomendujemy natomiast luźnego kucyka. Postaw raczej na niskiego kucyka na boku. Możesz też równie dobrze wykonać fale na włosach, pozostawić rozpuszczone, zmierzwione włosy lub też je spleść w luźnego warkocza.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ