Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie odcienie brązu nosi się tej zimy?
Jakie odcienie brązu nosi się tej zimy?
Eksperci

Jakie odcienie brązu nosi się tej zimy?

Dział
Tej zimy, wybiera się raczej naturalny kolor blond. Ale co z brązem? Jaki odcień należy nosić, by podążać za trendami mody w tym sezonie? Czy kolor ten pasuje wszystkim kobietom? Zoom na modne odcienie brązu.
 
Tegorocznej zimy królują dwa odcienie brązu. "Możesz wybrać między ciemnym i naturalnym szatynowym odcieniem, a kolorem wpadającym w mokkę – między czekoladą a kawą. To właśnie te dwa kolory będą grały główną rolę tej zimy. Dobra wiadomość jest taka, że brązy te pasują wszystkim kobietom i nie odbiegają od koloru, którego oczekujemy po koloryzacji."
 
Zimą powinnaś dodać twoim brązowym włosom świetliskiego blasku. "Udaj się do salonu, by wybrać technikę 2 w 1 lub Sunlight. Pierwsza z nich polega na jednoczesnym rozjaśnieniu i farbowaniu włosów. Druga natomiast na pofarbowaniu włosów, po uprzednim rozjaśnieniu ich. Zanim zdecydujesz się na którąś z tych technik, musisz zdecydować do jakiego stopnia chcesz rozjaśnić włosy”.
 
Brązowy kolor wygląda równie pięknie zarówno na długich, jak i na krótkich włosach. "Piękno koloru nie zależy od długości włosów, brąz pasuje do wszystkich fryzur! Niezależnie od długości włosów, w salonach Jean Louis David, zawsze uzyskasz naturalny efekt. Zimą na pewno trzeba zwrócić szczególną uwagę na blask włosów, aby zachowały zdrowy wygląd".
 
Nasza rada. Jeśli chcesz nawilżyć twoje brązowe i farbowane włosy oraz zapewnić im blask, użyj kosmetyków gamy Color Therapy.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ