Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie modne akcesoria wybrać na lato, by chroniły moje włosy?
Jakie modne akcesoria wybrać na lato, by chroniły moje włosy?
Fryzura

Jakie modne akcesoria wybrać na lato, by chroniły moje włosy?

Dział
Tego lata, akcesoria są doskonałym rozwiązaniem, by chronić włosy przed słońcem i wyglądać stylowo. Odkryj dodatki z listy must-have, które zaprezentowane zostały na pokazach kolekcji wiosna-lato 2015 podczas paryskiego Tygodnia Mody.
 
Szal – opaska. Jest to dodatek idealny, ponieważ posiada same plusy: jest lekki, szykowny i praktyczny. Co więcej, dzięki niemu możesz zmieniać stylizacje. Aby wyglądać modnie, zainspiruj się pokazem Christine Phung i noś go jak opaskę. Uczesz niski kok, by włosy były związane przez cały dzień.
 
Mini-kapelusz. W tym sezonie, powinnaś zaopatrzyć się w mini-kapelusz, który jest bardzo kobiecy i elegancki. Nadaje on szykownego stylu i sprawia, że wyglądasz zawsze nowocześnie, bez względu na okoliczności. Rozpuść włosy, by wyglądać kobieco, tak jak modelki z pokazu Christiana Wijantsa.
 
Czapka z daszkiem. Jest to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody! Dzięki temu dodatkowi, będziesz wyglądać sportowo i szykownie, szczególnie podczas twoich spacerów w słońcu. Tak, jak na pokazie Pascala Millet, dobierz go do casualowego stroju, by nosić luźny styl i wyglądać modnie. Włóż kapelusz na głowę, by chronił włosy przed promieniami UV i czesz się tak, jak tylko chcesz.
 
© Pixel Formula / Pokaz Pascal Millet, prêt-à-porter, wiosna-lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ