Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie koloryzacje nadadzą długim włosom wysublimowania?
Jakie koloryzacje nadadzą długim włosom wysublimowania?
Farbowanie

Jakie koloryzacje nadadzą długim włosom wysublimowania?

Dział
Długie włosy są często obiektem westchnień, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Odpowiednio wyeksponowane, piękne i lśniące długie włosy niewątpliwie przykuwają uwagę. Wybierz najpierw właściwą formę strzyżenia swoich długich włosów, a następnie zastanów się nad ich koloryzacją, która doda im jeszcze więcej wysublimowania.
 
Oczywistym jest, że długie włosy są bardziej wrażliwe, niż inne fryzury. Jaki jest tego powód? Czas ich rośnięcia oraz końcówki, które w pewnym momencie stają się po prostu zmęczone. „Dlatego tak ważne jest regularne podcinanie włosów. Powinnaś kontrolować stan swoich końcówek i odwiedzać swojego fryzjera jeszcze zanim staną się one rozdwojone. Dzięki temu, fryzjer nie będzie musiał wiele obcinać z długości włosów.” Postaraj się właściwą pielęgnację swoich końcówek również na co dzień. Dogłębnie je odżywiaj za pomocą kosmetyków nawilżających, takich jak maseczki, które pomogą Ci uniknąć rozdwojonych końcówek.
 
Kiedy Twoje włosy będą już wystarczająco zadbane, możesz zacząć myśleć o ich koloryzacji! „Aby nie nadwyrężać  włosów, szczególnie od połowy ich długości i na końcówkach, wybieraj raczej farby niezawierające amoniaku. Są to farby mniej agresywne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich włosów.” Dobrym rozwiązaniem będą także farby tymczasowe. „W salonach Jean Louis David nazywamy ten rodzaj koloryzacji tymczasowej – Połysk. Usługa ta pozwala uzyskać maksymalnie lśniące włosy, a powstające w jej wyniku refleksy dodadzą Twojemu naturalnemu kolorowi wysublimowania.”  Jednak, co najważniejsze, ten rodzaj koloryzacji zanika po kilku myciach głowy!
 
Możesz również wykonać balejaż (usługa Kontrast w salonach Jean Louis David) lub drobne pasemka. „Ta częściowa koloryzacja pozwoli wysublimować wygląd Twoich długich włosów dodając im w niektórych miejscach widoczne refleksy. Dzięki temu unikniesz wykonywania pełnej koloryzacji na całej głowie!”
 
Na koniec, zastanów się nad modą na tie&dye, która może szczególnie interesująco wyglądać na włosach długich, na których możliwe jest skontrastowanie koloru włosów od połowy ich długości z włosami tuż przy głowie.
 
Nasza rada: Aby jak najdłużej zachować korzyści płynące z koloryzacji, powinnaś odpowiednio zadbać o swoje włosy! Jeżeli masz przesuszone końcówki, postaraj się maksymalnie je nawilżyć maseczkami i odżywkami do włosów suchych. Aby zapobiec blaknięciu koloru i w celu zapewnienia sobie fryzury marzeń, używaj też kosmetyków do włosów farbowanych. Jednak, najlepszym rozwiązaniem będzie stosowaniu obu kuracji na przemian!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ