Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie fryzury wybrać tej zimy dla długich i pocieniowanych włosów?
Jakie fryzury wybrać tej zimy dla długich i pocieniowanych włosów?
Fryzura

Jakie fryzury wybrać tej zimy dla długich i pocieniowanych włosów?

Dział
Pocieniowana fryzura pasuje wszystkim, bez względu na długość i rodzaj włosów. Cieniowanie jest szczególnie widoczne na długich włosach i daje możliwość robienia wielu fryzur. Przegląd modnych fryzur w sezonie Jesień-Zima 2013/2014 dla długich i pocieniowanych włosów.
 
Pocieniowane włosy o maksymalnej objętości. "Jeśli chcesz dodać swojemu wyglądowi rockowego aspektu, nie ma lepszego sposobu niż wyraźnie pocieniowane włosy. Takie obcięcie dodaje włosom objętości zarówno u nasady, jak i na długości. Jeśli chcesz, aby uzyskana objętość długo trzymała się na włosach, nałóż piankę do włosów podczas ich suszenia."
 
Maksymalnie proste włosy. "Prostowanie, kobiece i stylowe, pozwala nadać włosom pięknego blasku. Jeśli chcesz mieć maksymalnie proste włosy, nałóż na nie piankę przed wyprostowania ich prostownicą. Unikaj zbyt "grzecznego" efektu, który mogłabyś uzyskać wywijając końcówki włosów na zewnątrz. Pozwoli wam to eksponować fryzurę pełną energii przez cały dzień. Dla idealnego wyglądu twojej fryzury, nałóż serum odżywcze, dzięki któremu twoje końcówki będą sprężyste".
 
Naturalne fale. "Pofalowane włosy nie przestają należeć do najmodniejszych fryzur. Tego letniego hitu nie można pominąć również tej zimy. Jest to idealne rozwiązanie dla tych z was, które chcą nadać swoim włosom ruch, bez robienia sobie trwałej. Bez względu na to, czy wybierzesz usługę falowania włosów w salonie Jean Louis David, czy też sama zrealizujesz ją w domu z pomocą lokówki, pamiętaj o codziennej pielęgnacji swoich sprężystych fal, stosując w tym celu Perfect Curls.
 
Nasza rada: Aby twoje pocieniowane włosy prezentowały się bez zarzutu jak najdłużej, pomyśl o wizycie u fryzjera, który zadba o ich formę. Jest to niezbędny etap jeśli chcesz mieć włosy bez rozdwojonych końcówek i w świetniej kondycji.
 
© Pixelformula / Pokaz Diane Von Furstenberg prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ