Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie fryzury dodają szyku gęstym włosom?
Jakie fryzury dodają szyku gęstym włosom?
Eksperci

Jakie fryzury dodają szyku gęstym włosom?

Dział
Gęste włosy są często powodem zazdrości, gdyż ich posiadaczki mogą pozwalać sobie codziennie na rozmaite fryzury. Jednakże, nie każde uczesanie doda im szyku. Poznaj nasze rady, dzięki którym będziesz umiała wybrać fryzurę najlepiej pasującą do twoich gęstych włosów.
 
Uważaj jeśli decydujesz się na obcięcie twoich gęstych włosów! "Tak naprawdę nie powinno się ich ścinać zbyt krótko, ponieważ można uzyskać efekt hełmu. Aby tego uniknąć trzeba zachować włosy o długości niekrótszej niż za uszy. Jeśli chcesz obciąć włosy na krótko, musisz wybrać naprawdę krótkie obcięcie, nic pomiędzy".
 
Niektóre posiadaczki gęstych włosów mogą postawić na cieniowanie. "Wszystko zależy od długości twoich włosów i tego, czy chcesz mieć włosy o dużej objętości. Cieniowanie gęstych włosów może nadać im dużo objętości, co nie zawsze cieszy wszystkie kobiety."
 
Gęste włosy niekoniecznie muszą być trudniejsze do układania niż inne rodzaje włosów. "Jedyny problem to uzyskanie na nich wrażenia ruchu. Takie włosy są ciężkie, jest ich dużo, więc trudno jest je pofalować, jeśli są proste i na odwrót. Skup się przede wszystkim na fryzurach, które pozwolą ci nosić rozpuszczone włosy. Gęste włosy, kiedy są związane, dają wrażenie ciężkości".
 
Nasza rada: Aby zrównoważyć objętość twoich włosów, jeśli możesz, postaw na przedziałek na środku głowy. Co więcej, przedziałek pośrodku znaczenie odmładza! Zasięgnij rady u swojego fryzjera kiedy wybierasz się do swojego salonu.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ