Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?
Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?

Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?

W 2013 roku królowały fryzury w stylu bob, kok, side-hair, plecione lub zaczesane na bok. A jakie trendy będą obowiązywały w 2014 roku? Spokojnie, nie musisz wprowadzać wielu zmian. Zobacz, które fryzury są wciąż modne!
 
Wet look, na włosach rozpuszczonych lub związanych w wysokiego kucyka, modny także w tym roku. To elegancka, a za razem wyrafinowana fryzura. Jedyny warunek: nie nakładaj zbyt dużo produktu utrwalającego na włosy, bo fryzura straci swój urok, a włosy będą wygadały na przetłuszczone.
 
Bob. Właśnie ta fryzura była rok temu najbardziej na czasie. Ma tyle odmian, że z łatwością znajdziesz taką, która będzie idealna dla Ciebie. Można ją skomponować z różnymi stylami. Pasuje do kobiet w każdym wieku. Ciężko jest o niej zapomnieć, szczególnie jeśli dodatkowo zdobi ją grzywka lub kosmyk.
 
Uczesany-zmierzwiony kok. Wciąż przybiera coraz to bardziej aktualne i modne wersje. Temu uczesaniu towarzyszy zmierzwiona grzywka oraz wystające kosmyki. Jest to jedna z najprostszych fryzur, idealnie sublimująca styl bohemy i nadająca kobiecości. To Twój must-have!
 
Wyprostowane włosy. Jeśli kilka sezonów nosiłaś naturalne, rozpuszczone włosy, wystarczy, że je wyprostujesz. W tym sezonie nosi się idealnie wyprostowane włosy. Pamiętaj, aby przy każdym prostowaniu stosować kosmetyki termoaktywne. Dzięki temu Twoje włosy będą odpowiednio zabezpieczone przed ciepłem prostownicy.
 
Side-hair, czyli włosy zaczesane na bok. To idealne fryzura na wieczorne spotkania. Hit w 2013 roku, który będziemy nosić także w tym sezonie. Side-hair wygląda idealnie na rozpuszczonych włosach, związanych w koka lub w warkocza. Zapewne nie raz będzie okazja, aby w tym roku pokazać się w tak eleganckim uczesaniu.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności