Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?
Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?
Fryzura

Jakie fryzury będą obowiązywały w 2014 roku?

Dział

W 2013 roku królowały fryzury w stylu bob, kok, side-hair, plecione lub zaczesane na bok. A jakie trendy będą obowiązywały w 2014 roku? Spokojnie, nie musisz wprowadzać wielu zmian. Zobacz, które fryzury są wciąż modne!
 
Wet look, na włosach rozpuszczonych lub związanych w wysokiego kucyka, modny także w tym roku. To elegancka, a za razem wyrafinowana fryzura. Jedyny warunek: nie nakładaj zbyt dużo produktu utrwalającego na włosy, bo fryzura straci swój urok, a włosy będą wygadały na przetłuszczone.
 
Bob. Właśnie ta fryzura była rok temu najbardziej na czasie. Ma tyle odmian, że z łatwością znajdziesz taką, która będzie idealna dla Ciebie. Można ją skomponować z różnymi stylami. Pasuje do kobiet w każdym wieku. Ciężko jest o niej zapomnieć, szczególnie jeśli dodatkowo zdobi ją grzywka lub kosmyk.
 
Uczesany-zmierzwiony kok. Wciąż przybiera coraz to bardziej aktualne i modne wersje. Temu uczesaniu towarzyszy zmierzwiona grzywka oraz wystające kosmyki. Jest to jedna z najprostszych fryzur, idealnie sublimująca styl bohemy i nadająca kobiecości. To Twój must-have!
 
Wyprostowane włosy. Jeśli kilka sezonów nosiłaś naturalne, rozpuszczone włosy, wystarczy, że je wyprostujesz. W tym sezonie nosi się idealnie wyprostowane włosy. Pamiętaj, aby przy każdym prostowaniu stosować kosmetyki termoaktywne. Dzięki temu Twoje włosy będą odpowiednio zabezpieczone przed ciepłem prostownicy.
 
Side-hair, czyli włosy zaczesane na bok. To idealne fryzura na wieczorne spotkania. Hit w 2013 roku, który będziemy nosić także w tym sezonie. Side-hair wygląda idealnie na rozpuszczonych włosach, związanych w koka lub w warkocza. Zapewne nie raz będzie okazja, aby w tym roku pokazać się w tak eleganckim uczesaniu.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Saint Laurent prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ