Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakie dodatki ukryją odrosty?
Jakie dodatki ukryją odrosty?
Fryzura

Jakie dodatki ukryją odrosty?

Dział
Kobiety, które farbują włosy aby pozbyć się odrostów, powinny co około 6 tygodni chodzić do fryzjera. Niemniej jednak, niewielka liczba spośród nich stosuje się do tego. A jaki jest rezultat? Widoczne odrosty. Na szczęście twoje dodatki do włosów mogą cię ocalić, zanim udasz się do fryzjera.
 
Szeroka bandana jest jednym z najbardziej ulubionych dodatków. "Jest to jedyny dodatek, który całkowicie pozwala ukryć odrosty. Ważne, aby bandana była szeroka – wtedy na pewno będzie pasować, bez względu na materiał, z którego jest zrobiona. Może być pleciona czy też z kokardek, wszystko zależy od twojego gustu!"
 
W klasyfikacji na najlepsze dodatki, opaska plasuje się zaraz za bandaną. "Pozwala ona na wykonanie wielu fryzur i na uzyskanie takich efektów, które zakryją odrosty. Nigdy w stu procentach nie odwrócisz uwagi od odrostów. Niemniej jednak, opaska może je ukryć. Wystarczy tylko zaczesać włosy do przodu, a następnie ją założyć. Pamiętaj zawsze o umieszczeniu włosów z przodu twarzy, jeśli twoim celem jest ukrycie odrostów".
 
Czasami niektóre fryzury lepiej zakryją twoje odrosty niż dodatki do włosów. "Korona z warkoczy, związane włosy oraz efekt wet look są najlepszymi sposobami. Poćwicz zatem ich wykonywanie!"
 
Nasza rada: Zanim nałożysz na włosy kolor, pomyśl o jego praktycznym zastosowaniu. Im bardziej będzie on oddalony od twojego naturalnego koloru włosów, tym częściej będziesz musiała farbować odrosty. Najlepszym sposobem na rzadsze wizyty u fryzjera jest nienakładanie farby, której kolor różni się o 2 oddcienie od twojego naturalnego koloru włosów.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ