Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakich używać produktów latem do farbowanych włosów?
Jakich używać produktów latem do farbowanych włosów?
Eksperci

Jakich używać produktów latem do farbowanych włosów?

Dział
Sezon letni jest trudnym okresem dla farbowanych włosów. Trzeba wyjątkowo je pielęgnować, by być pewnym, że ich kolor i stan po wakacjach się nie zmienią.
 
Pofarbuj włosy, zanim wyjedziesz na wakacje. "Nie przychodź do salonu dzień przed wyjazdem, ale dużo wcześniej. Podczas wakacji na słońcu twoje włosy zmienią kolor, ale nie aż tak, jakbyś wyjechała po dekoloryzacji. Wyglądałyby okropnie!".
 
Produkt Sun Therapy jest idealnym produktem ochronnym. “W ciągu dnia doskonale chroni on zdekoloryzowane włosy. Niemniej jednak, muszą być one również odżywione, ponieważ sama ochrona nie wystarczy. Jeśli chcesz, by kolor dłużej się trzymał, najlepiej zastosuj produkty z gamy Color Therapy w domu. Dzięki niemu kolor będzie długotrwały. Możesz go także używać zamiennie z produktami Keratin Therapy, które odbudują włókna włosów”.
 
Po powrocie z wakacji, udaj się do fryzjera. "Zastosuje on odpowiednie zabiegi nawilżające dla twoich włosów. Będziesz mogła również wybrać nowy kolor. Czasem w okresie wakacji masz ochotę zrobić jaśniejszy odcień".
 
Nasza rada: Kobiety, które mają farbowane włosy, będą musiały poświęcać im jeszcze więcej czasu. Sól, basen i słońce sprawią, że włosy będą się mniej lśnić. Zaopatrz się w serum, który doda im blasku. Produkt Shine Spray nie odżywia włosów, ale nadaje kolorze połysku.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ