Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakich produktów użyć do stylizacji krótkiej rockowej fryzury?
Jakich produktów użyć do stylizacji krótkiej rockowej fryzury?
Fryzura

Jakich produktów użyć do stylizacji krótkiej rockowej fryzury?

Dział
Fryzury łączące w sobie różne trendy nie mają sobie równych! W tym sezonie duże zainteresowanie wzbudza krótka, rockowa fryzura, która łączy w sobie styl oraz prostotę noszenia na co dzień. Zapoznaj się z radami naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, jak dodać jej jeszcze więcej uroku oraz ją utrwalić.
 
Krótka, rockowa fryzura jest najłatwiejsza w utrzymaniu, jeżeli jest wykonana na prostych włosach. „Włosy powinny być proste i raczej cienkie. Twoje włosy wpisują się w tę charakterystykę? Oznacza to, że ta fryzura jest właśnie dla ciebie. Będzie ona bowiem idealnie dostosowana do rodzaju twoich włosów.”
 
Wybór produktu stylizacyjnego będzie zależał od pożądanego efektu. „Do nadania włosom stylizacji neo-punkowej najlepszy będzie puder Texture Powder. Nie tylko zmatowi twoje włosy, ale także precyzyjnie je utrwali. Chcąc utrwalić włosy bez niepotrzebnego usztywnienia ich, wykorzystaj żel Fiber Gel.
 
Różne rodzaje strzyżenia stwarzają możliwości wykonania krótkiej, rockowej fryzury. „Strzyżenie w kształcie „kuli”, sztandarowa fryzura w sezonie jesienno-zimowym 2013-2014 w salonach Jean Louis David, będzie dobrym rozwiązaniem, ale nie ona jedyna. Pamiętaj, że strzyżenie powinno być ustrukturyzowane, łatwe w utrzymaniu i układaniu.” Zanim zdecydujesz się na tego typu fryzurę, zastanów się nad jej utrzymaniem. „Ustrukturyzowana fryzura wymaga bowiem regularnej pielęgnacji. Należy odwiedzać fryzjera co najmniej raz w miesiącu, aby korygować kształt strzyżenia. Mniej ustrukturyzowana fryzura, choć wciąż utrzymana w stylizacji rockowej, będzie wymagała mniej pielęgnacji. Wystarczy, że będziesz podcinać końcówki raz na dwa miesiące. Niezależnie od strzyżenia, na jakie się zdecydujesz, pamiętaj, że synonimem krótkiej fryzury jest regularna pielęgnacja.”
 
Nasza rada: Podczas wizyty w salonie fryzjerskim, poproś swojego fryzjera o wydegażowanie swoich włosów. Stworzy ci to możliwości wykonywania najróżniejszych fryzur na co dzień. Proste, zwiewne lub pofalowane stylizacje - będziesz mogła sobie pozwolić na wszystko!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ