Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki wybrać modny odcień brązu w sezonie wiosna-lato 2014?
Jaki wybrać modny odcień brązu w sezonie wiosna-lato 2014?
Eksperci

Jaki wybrać modny odcień brązu w sezonie wiosna-lato 2014?

Dział
Wydawać się może, że brązowy kolor bardziej pasuje w sezonie zimowym niż letnim. Niemniej jednak, zawsze można go podziwiać na głowach kobiet! Przystosowuje się on do każdej pory roku i unowocześnia fryzurę. Profesjonaliści wyjaśnią ci, jak należy nosić ten kolor w nadchodzących miesiącach.
 
Brąz rzadko kiedy uważany jest za letni kolor. "Kiedy zbliża się lato i świeci słońce, większość kobiet woli lśniące i jaśniejsze kolory. Jest to związane z tym, że włosy naturalnie rozjaśniają się na słońcu. Letni brąz z blond refleksami kojarzy się z morzem, ciepłem i opalenizną".
 
Gdy nadchodzą piękne dni, kobiety wybierają jaśniejsze odcienie brązu. "Przychodzą one do salonu, by pofarbować sobie włosy. Wiosną i latem, modniejsze są raczej jaśniejsze niż ciemniejsze odcienie. W salonie twój fryzjer rozjaśni ci włosy tak, by wyglądały naturalnie".
 
Uważaj, by nie rozjaśnić za bardzo ciemnych włosów. "Wystarczy, że zmienisz kolor o dwa odcienie, by uwydatnić fryzurę. Jaśniejsze partie dodadzą jej ruchu. Co więcej, dzięki temu unikniesz sztucznego efektu, który mogłabyś mieć w przypadku brązowych włosów pozbawionych refleksów".
 
Nasza rada: Gdy udasz się do salonu Jean Louis David, poproś fryzjera o rozjaśnienie włosów techniką 2 w 1 lub Sunlight. Bez wątpienia uzyskasz wspaniały efekt!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ