Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki wybrać kok do włosów średniej długości?
Jaki wybrać kok do włosów średniej długości?
Eksperci

Jaki wybrać kok do włosów średniej długości?

Dział
Niektóre kobiety wahają się, czy powinny obciąć włosy, obawiając się, że później nie będą mogły ich wiązać. Niemniej jednak, średniej długości włosy również mogą być związane. Można nawet z nich uczesać koka. Zoom na fryzury, które powinnaś czesać, jeśli masz średniej długości włosy.
 
W przypadku włosów o średniej długości, niemożliwe jest uczesanie wysokiego koka. "Nie będzie on miał takiej samej objętości jak w przypadku długich włosów. Dlatego też zaopatrz się w gąbkę, wokół której owiniesz włosy. Możesz je również natapirować, by nadać im objętości. Oczywiście efekt nie będzie identyczny, ale przynajmniej będzie sprawiał takie wrażenie!".
 
Jeśli masz średniej długości włosy, nie powinnaś czesać koka zbyt wysoko. "Możesz go związać w ciekawy sposób na wysokości karku, na boku… niekoniecznie na czubku głowy. Gdy robisz koka, zaopatrz się w spinki, które podtrzymają wiązanie".
 
Masz średniej długości włosy? Owiń kucyk wokół koka. "Zawsze będziesz potrzebować miejsca, wokół którego okręcisz włosy. Jest to niezbędny element, dzięki któremu kok będzie wyglądał estetycznie i będzie się perfekcyjnie trzymał przez cały dzień!".
 
Nasza rada: Rób niskiego koka na boku tylko wtedy, gdy masz średniej długości włosy. Najpierw je dokładnie wyprostuj, a potem zwiąż w kucyk na boku. Rozdziel włosy na trzy części i zrób koka. Będzie on wyglądał niczym estetyczny kwiat!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ