Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki ubiór dobrać do fryzury z lat siedemdziesiątych?
Jaki ubiór dobrać do fryzury z lat siedemdziesiątych?
Jaki ubiór dobrać do fryzury z lat siedemdziesiątych?
Trendy i styl

Jaki ubiór dobrać do fryzury z lat siedemdziesiątych?

Dział
Lata 70. powracają do trendów modowych zarówno w kwestii ubioru, jak i fryzury! Projektanci inspirują się stylizacjami ówczesnych modystek, proponując uaktualnione, współczesne wersje najbardziej znanych ubiorów z lat siedemdziesiątych.  Niezależnie od tego, czy masz włosy falowane, w stylu “Aniołków Charliego”, czy też proste, odkryj ubiór, który pasuje do Twoich potrzeb!
 
Z długimi, idealnie gładkimi włosami. Symbolem całego pokolenia hipisów są oszałamiająco długie i idealnie proste włosy wraz z różnymi dodatkami. W kwestii wyglądu, do trendów epoki nawiązują szerokie dżinsy „dzwony”, łączone ze zwiewnymi bluzkami lub topami z psychodelicznymi nadrukami. Nie zapomnij ozdobić swoich włosów modną opaską, którą umieścisz poziomo na czole.
 
Z włosami falowanymi. Przy pomocy lokówki o dużej średnicy wykonaj, najlepiej na włosach długich lub półdługich, śliczne  fale. Pozostaw włosy rozpuszczone i zajmij się swoim ubiorem. Wybierz ładną, zwiewną sukienkę, najlepiej z nadrukami. Unikaj zbyt wzorzystych tkanin, stawiając raczej na duże motywy kwiatowe lub geometryczne nadruki, a nawet pop art. Na nogi załóż buty na obcasie (inne buty były nie do pomyślenia w lata 70.), np. wysokie botki w kolorze bordowym, purpurowym, czy też kasztanowym. W sferze dodatków, postaw na jakże modny kapelusz w stylu retro z szerokim rondem.
 
Z włosami w stylu "Aniołków Charliego". Ta eteryczna i czarująca stylizacja włosów stała się kultowa dzięki trzem "Aniołkom Charliego". Fryzura ta, będąc jednocześnie wyrafinowaną i retro,  wymaga nienagannego ubioru! Ubierz zatem spodnie z wysokim stanem lub szeroką spódnicę o średniej długości. Na górę załóż top z bufkami lub (wersja dla zmarzluchów) sweter z golfem. Jeżeli chodzi o kolory, rozważ przede wszystkim musztardowy żółty oraz pomarańczowy. Następnie, schowaj do szafy swoją obszerną torbę i załóż na przedramię śliczną torebkę.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ