Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki typ przedziałka będzie modny tej zimy?
Jaki typ przedziałka będzie modny tej zimy?
Jaki typ przedziałka będzie modny tej zimy?
Fryzura

Jaki typ przedziałka będzie modny tej zimy?

Dział
Przedziałek stanowi naturalne rozdzielenie włosów. Jeżeli chciałabyś z niego zupełnie zrezygnować, musiałabyś nosić włosy zaczesane do tyłu lub opadające na twarz! To dzięki przedziałkowi włosy układają się tak, jak sobie tego życzymy. Przedziałek pośrodkuprzedziałek na boku, przedziałek w poprzek… Który z nich będzie dla Ciebie najlepszy?
 
Przedziałek – instrukcja obsługi! Przedziałek wyznacza naturalne ułożenie włosów i fryzury. Najlepiej jest więc zbytnio nie odchodzić od jego pierwotnego kształtu. Każdy włos ma swoje indywidualne nachylenie u nasady, a każda ingerencja w jego naturalne ułożenie, a do takich należy zaliczyć wyznaczenie przedziałka w zupełnie innym miejscu, na niewiele się zda, bo włosy prędzej, czy później powrócą do stanu pierwotnego.
 
Wybór przedziałka. Przedziałek należy dobrać do fryzury oraz konkretnego rodzaju strzyżenia. Powinien on być dostosowany do naturalnego ułożenia Twoich włosów u nasady. To właśnie przedziałek determinuje rozmieszczenie włosów na głowie i to, z której strony fryzura będzie miała najwięcej objętości. W zależności od tego, na jakiej wysokości znajdzie się Twój przedziałek na boku, asymetria fryzury będzie bardziej lub mniej podkreślona. Jeżeli nie chcesz by Twój przedziałek był zbyt widoczny, zrób go niewyraźnie. Zaokrąglone przedziałki (wykonane z boku) są wspaniałym sposobem, aby nadać fryzurze objętości, a także wyeksponować jej atuty, takie jak interesująca koloryzacja. Niskie przedziałki z boku pozwalają uzyskać na włosach efekt imitujący grzywkę z kilku kosmyków! Z kolei, prosty przedziałek na ulizanych włosach nada Ci iście surowy wygląd.
 
Robienie przedziałka.  Doskonały przedziałek powinien być wykonany jednym ruchem grzebienia. Zaczesz więc włosy do tyłu, a następnie przymierz grzebień z przodu głowy, w miejscu, w którym zamierzasz rozpocząć swój przedziałek. Po jego wytyczeniu, rozdziel włosy na dwie części. Twój przedziałek będzie idealny tylko wtedy, gdy włosy będą gładkie oraz dobrze rozczesane. Najlepiej, żebyś go wykonała na jeszcze wilgotnych włosach, choć nic nie stoi na przeszkodzie, byś zrobiła go na włosach suchych! Jeżeli masz włosy kręcone, polecamy Ci użycie grzebienia ze szpikulcem, który ułatwi Ci czesanie przedziałka.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ