Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki makijaż wyeksponuje krótkie włosy?
Jaki makijaż wyeksponuje krótkie włosy?
Jaki makijaż wyeksponuje krótkie włosy?
Fryzura

Jaki makijaż wyeksponuje krótkie włosy?

Dział
Włosy ostrzyżone na krótko nie odbierają Ci niczego z Twojej kobiecości. Jednak, aby  fryzura była odpowiednio wyeksponowana, nie wystarczy jedynie dobre strzyżenie i właściwa koloryzacja! Twój makijaż oraz ubiór także odgrywają ważną rolę w całej stylizacji. Aby wyeksponować swoje krótkie włosy, zastosuj się do naszych rad w dziedzinie makijażu.
 
Wyeksponowanie krótkich włosów. Jeżeli obcięłaś się na chłopczycę, powinnaś zadbać o swoją stylizację i urodę tak, by nie wyglądać niedbale lub przesadnie męsko. Twoja cera powinna być wyrównana, wszelkie przebarwienia i niedoskonałości ukryte, a policzki optycznie podwyższone za pomocą różu. Nałóż go na swoją nieskazitelną cerę. Powinnaś dobrać swój makijaż tak, byś nie wyglądała przesadnie chłopięco, ale przy tym nie upodabniała się do królowej dyskotek!
 
Podkreślenie oczu. Przy włosach krótkich, masz tak naprawdę dwie możliwości. Możesz postawić na wyraźnie zarysowane spojrzenie lub wydatne usta. Jednak nie oba efekty na raz. Masz odkryte czoło? Postaw na mroczne spojrzenie. Wykonaj tzw. smoky eyes za pomocą metalicznych cieni do powiek lub też wykonaj wyraźną i przedłużoną kreskę eyelinerem. W obu wypadkach, wykończ swój makijaż, nakładając na rzęsy tusz, który nada im objętości. Usta pomaluj przezroczystym błyszczykiem lub matową szminką w cielistym kolorze.
 
Imponujące usta. Jeżeli masz grzywkę, która zakrywa dużą część Twojego czoła, powinnaś wyeksponować swoje usta. Jeżeli chcesz uzyskać budzące zachwyt usta, staraj się regularnie je nawilżać (zwłaszcza zimą) tak, by nie stały się spierzchnięte, ani popękane. Aby je wyeksponować, użyj kredki do ust (w kolorze szminki), a usta pomaluj równomiernie szminką.  Użyj takich kolorów, jak: cynobrowy, bordowy, ciemnofioletowy lub pomarańczowy. Postaraj się, by Twój makijaż oczu był delikatny. Cień do powiek i odrobina tuszu do rzęs w zupełności wystarczą.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ