Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki makijaż dobrać do krótkiej grzywki?
Jaki makijaż dobrać do krótkiej grzywki?
Trendy i styl

Jaki makijaż dobrać do krótkiej grzywki?

Dział
Zimą, długie i proste grzywki na nowo powracają do modowych łask. Jednakże, w tym sezonie to właśnie krótka grzywka staje się najczęściej "zamawianą" stylizacją w salonach fryzjerskich. Warto więc, ją wyeksponować za pomocą idealnie dobranego do niej makijażu.
 
Moda na krótką grzywkę. Podkreślająca rysy twarzy, krótka grzywka zaskarbiła sobie serca głównie kobiet poszukujących wyrazistych fryzur i stylizacji. W tym przypadku, styl nie jest dziełem przypadku. Dlatego też, towarzyszący jej makijaż musi być równie wyrazisty i oryginalny co sama fryzura.
 
Jaki makijaż wybrać? Przy krótkiej grzywce możesz popuścić wodze swojej fantazji w dziedzinie makijażu. Buntowniczy styl tej grzywki sprawia, że możesz niemal wszystko! Możesz podkreślić oczy niczym na pokazie Salvatore Ferragamo (zdjęcie powyżej) nawiązującym do stylu ikon mody z lat 60. lub też postawić na wyraziste, czerwone usta. Wybór należy do ciebie. Jedna zasada? Nie łącz obu rodzajów makijażu na raz. Jest to jedna ze złotych reguł makijażu: powinnaś wybrać pomiędzy makijażem eksponującym oczy lub podkreślającym usta i nigdy nie łączyć obu z nich, szczególnie wtedy, gdy naturalnie są już one dość wyraźnie zarysowane.
 
Z reguły, krótka grzywka eksponuje oczy. Postaraj się więc, by były one odpowiednio podkreślone! W tym sezonie największym powodzeniem cieszy się kreska wykonywana eyelinerem.  Niczym Twiggy naszych czasów podkreśl oczy grubą kreską na powiece, która wyeksponuje twoje spojrzenie. Cera oraz usta powinny być utrzymane w cielistych odcieniach. Kontrast pomiędzy makijażem oczu i resztą twarzy nada ci piękny i wyrazisty wygląd.
 
© Pixelformula / Pokaz Salvatore Ferragamo prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ