Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki makijaż dobrać do fryzury w stylu wet look
Jaki makijaż dobrać do fryzury w stylu wet look
Jaki makijaż dobrać do fryzury w stylu wet look
Trendy i styl

Jaki makijaż dobrać do fryzury w stylu wet look

Dział
Najmodniejszy trend tego lata, czyli fryzura stylizowana na wet look będzie niezwykle popularna. Jest to propozycja naturalnej fryzury, idealnej na plażę, która może być równie dobrze eleganckim uczesaniem na letni wieczór. Najlepiej będzie wtedy wyglądać na długich, rozpuszczonych włosach. Jaki makijaż komponuje się z tą fryzurą?
 
Cera. Lato zobowiązuje i cera powinna być lekko opalona. Uwaga, nie musisz koniecznie opalać się godzinami, aby twoja twarz zyskała lekko opalony odcień. Wystarczy, że nałożysz na nią odrobinę pudru. Po skorygowaniu drobnych niedoskonałości korektorem nałóż na twarz puder matujący, skupiając się na okolicach nosa, czoła i policzków. Naturalny efekt gwarantowany!
 
Usta. Mocno czerwone. To właśnie usta sprawiają, że fryzura w stylu wet look wygląda szykownie i elegancko. Upodobnij się do femme fatale i na wieczór pomaluj usta żywo-czerwoną lub purpurową szminką. Na dzień wybierz natomiast szminkę o cielistym kolorze lub przezroczysty błyszczyk, dzięki któremu będziesz wyglądać elegancko, a przy tym naturalnie.
 
Oczy. Makijaż oczu zależy od makijażu reszty twarzy. Jeżeli pomalowałaś usta czerwoną szminką, nie warto mocno malować oczu. Twój makijaż mógłby wyglądać wtedy zbyt ciężko. Nie zaszkodzi wykonać cienkiej i wyraźnej linii eyelinerem lub kredką do oczu. Jednym słowem, wykorzystaj podstawowe kosmetyki, takie jak: tusz do rzęs, eyeliner oraz kredka do oczu i podkreśl swoje spojrzenie. Taka fryzura zobowiązuje. Zapomnij więc o cieniu do oczu. Nadmiar makijażu nie służy tej wyrazistej stylizacji!
 
© Pixelformula / pokaz Barbara Bui prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2010 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ