Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki dobrać makijaż do zmierzwionego banana?
Jaki dobrać makijaż do zmierzwionego banana?
Trendy i styl

Jaki dobrać makijaż do zmierzwionego banana?

Dział
Gianfranco Ferré na swoim pokazie kładzie nacisk na powszechnie obecne w tym sezonie trendy w stylu bohemy. Styl ten, widoczny szczególnie w okresie letnim, dopasowany jest do ujemnych temperatur oraz zimowych ubrań. Jaki makijaż dobrać do zmierzwionego banana, który idealnie oddaje klimat aktualnych trendów? Nasze rady.
 
Zmierzwiony banan. Od kiedy Audrey Hepburn nieustannie go nosiła, była to bardzo kobieca fryzura. Dzisiaj noszą go nowoczesne kobiety. Fryzurę tę, łatwą do uczesania, można dopasować do codziennego wyglądu. Banan jest aktualnie niezastąpiony. Nie posiada on zbytecznych dodatków i nie należy do najbardziej szykownych fryzur.
 
Jaki makijaż? Bardzo delikatny. Należy unikać zbyt mocnego make-up’u, który nie współgra z trendami bohemy. Podkład powinien być gładki i jednolity. Tylko oczy muszą być podkreślone. Aby uzyskać taki efekt, nałóż bazę wygładzającą na twarz, a następnie podkład, który będzie odpowiedni do koloru twojej skóry. Różowawy cień do oczu oraz tusz będą wystarczające, by uwydatnić twój wzrok. Na wieczorne wyjście możesz zrobić również kreskę pod okiem. Na usta nałóż balsam nawilżający, który sprosta zimowym wyzwaniom. Łagodny, natualny wygląd na pewno będzie ci pasował.
 
Uczesz zmierzwionego banana. Żeby twój bananowy kok dobrze trzymał się na miejscu, uczesz go przynajmniej jeden dzień po umyciu głowy. Rozczesz włosy i zwiąż je w kucyka z tyłu głowy, mniej więcej po środku. Przypnij kosmyki kokówkami, aby uformowały zmierzwionego banana. Spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się jak najdłużej.
 
© Pixelformula / Pokaz Gianfranco Ferré Haute Couture, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ