Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaki dobrać makijaż do tapiru rockabilly?
Jaki dobrać makijaż do tapiru rockabilly?
Fryzura

Jaki dobrać makijaż do tapiru rockabilly?

Dział

Jedną z najważniejszych lekcji z zakresu estetyki, jest unikanie efektu "too much". Jeśli masz mocno podkreślone oczy, nie maluj ust. Nie rób zbyt widocznego makijażu, jeśli masz oryginalną fryzurę. Zobacz, jak powinnaś się malować, jeśli robisz tapir rockabilly.

 
Tapir rockabilly. Tapir rockabilly, noszony przez rockowych piosenkarzy w latach 60, czesany jest dziś przez młodych ludzi, którzy chcą wyrazić swój styl. Do niego ubierają najczęściej jeansy typu slim oraz luźny t-shirt, a fryzura podkreśla ich wygląd. Tapir rockabilly może być zrobiony zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Przystosowuje się do tego, co wybierzesz. Wystarczy dobry grzebień i produkt utrwalający, by fryzura dobrze się trzymała.
 
Jak się malować do tapiru rockabilly? Fryzura, która podkreśla twój styl, musi współgrać z dyskretnym makijażem, szczególnie w ciągu dnia. Dlatego też tapir rockabilly powinien być dopasowany do makijażu w kolorach nude, takiego, którego praktycznie nie widać. Zrób niewidoczny makijaż i nie używaj za dużo tuszu do rzęs. Podkreśl oczy za pomocą białej kredki po wewnętrznej stronie oka. Powiększy ona oczy i uwydatni je. Reszta twarzy musi pozostać naturalna. Podkreślone muszą być tylko oczy oraz… włosy.
 
Trend. Każdego lata panuje moda na naturalność. Bierz z niej przykład! Zaopatrz się w przezroczysty gloss, puder brązujący, wodoodporny tusz do rzęs i makijaż gotowy, czy to na wyjście do miasta, czy też na plażę! Nie zapomnij też o produkcie utrwalającym, na który woda nie ma żadnego wpływu. Fryzura i makijaż są gotowe na całe lato.
 
© Pixelformula / Pokaz Anteprima prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ