Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 Jaką zrobić fryzurę, jeśli mam mokre włosy?
Jaką zrobić fryzurę, jeśli mam mokre włosy?
Fryzura

Jaką zrobić fryzurę, jeśli mam mokre włosy?

Dział
Po wyjściu z morza lub basenu, twoje włosy są mokre. Z uwagi na bardzo wysokie temperatury, szybko się one suszą. Niemniej jednak, powinnaś zastanowić się, jaką fryzurę powinnaś zrobić w międzyczasie. Kok jest idealnym rozwiązaniem!
 
Trend. Wiesz już, że latem 2014 roku warkocz i kok są bardzo modne. Podczas gdy twoje włosy się suszą, zrób fryzurę, która odsłoni ci kark i nie sprawi, że będzie ci gorąco. W takim przypadku, warkocz nie jest najlepszym rozwiązaniem. Gdy wyjdziesz z morza, powinnaś uczesać kok.
 
Pielęgnacja włosów przed uczesaniem fryzury. Nie powinnaś zapominać o pielęgnacji włosów, nawet jeśli jest ciepło, a twoje włosy są mokre. Zanim zrobisz kok, zastosuj produkt Sun Therapy na długośćci włosów oraz na końcówki. Następnie, rozczesz je – dzięki temu produkt zostanie równomiernie nałożony. Dopiero po rozczesaniu włosów i zastosowaniu produktów ochronnych, możesz uczesać fryzurę.
 
Zrób kok na mokrych włosach. Po rozczesaniu włosów, zbierz je z tyłu głowy. Sama zdecyduj, na jakiej wysokości chcesz zrobić kok! Jeśli chcesz być trendy, zrób go na czubku głowy lub na wysokości karku. Nie rób koka o surowym charakterze, ale zainspiruj się zdjęciem z pokazu Bottega Vaneta, by dodać fryzurze odrobinę szaleństwa i oryginalności. Po wysuszeniu włosów, rozpuść je, a otrzymasz doskonały efekt wavy.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ