Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką dobrać fryzurę do miedzianych włosów?
Jaką dobrać fryzurę do miedzianych włosów?
Trendy i styl

Jaką dobrać fryzurę do miedzianych włosów?

Dział
W tym sezonie, w salonach Jean Louis David miedziany kolor należy do jednych z najbardziej pożądanych trendów. W sezonie jesień-zima 2014-2015, na pewno nie da się nie zauważyć tego koloru flashy! Zapoznaj się z radami ekspertów i odkryj sposoby noszenia go.
 
Moda na miedziany kolor często powraca. "Co 4-5 lat kolor ten znów pojawia się na głowach kobiet. Kobiety, które lubią się wyróżniać, są z tego powodu bardzo zadowolone. Nieważne, czy masz krótkie czy długie włosy, nawet jeśli to krótka fryzura podkreśla kolor. Zapamiętaj jednak, że nie musisz mieć krótkich włosów, by go wysublimować".
 
Miedziany kolor doskonale pasuje kobietom o zielonych oczach. "Pomarańczowy i zielony odcień są do siebie przeciwstawne i wzajemnie się uwydatniają. Nie znaczy to jednak, że miedziany kolor nie będzie pasował kobietom o oczach inne niż zielone, ale w tym przypadku, barwa ta je podkreśla".
 
Zanim nałożysz miedzianą farbę, na twoich włosach powinnien widnieć odpowiedni kolor bazowy. "Musi to być średni lub jasny odcień, ale w żadnym wypadku ciemny. W przeciwnym razie, pomarańczowe refleksy nie będą widoczne. Twoje włosy koniecznie muszą mieć odpowiednią bazę".
 
Nasza rada: Pielęgnuj swój kolor i zaopatrz się w gamę produktów Color Therapy. Dzięki produktom zabarwiającym, utrzymasz swój lśniący kolor. Jeśli uważasz, że się on zmywa, przyjdź do salonu, by go ożywić i sprawić, by trzymał się dłużej.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ