Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać pielęgnację, aby mieć piękne włosy po powrocie z wakacji?
Jaką wybrać pielęgnację, aby mieć piękne włosy po powrocie z wakacji?
Eksperci

Jaką wybrać pielęgnację, aby mieć piękne włosy po powrocie z wakacji?

Dział
Nie ma lepszego momentu niż powrót z letnich wakacji, aby pochwalić się włosami o pięknych refleksach! Niemniej jednak, nie powinnaś rezygnować z odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować włosy w pełnym zdrowiu.
 
Jeśli w trakcie lata dobrze chroniłaś włosy podczas wystawiania ich na słońce, z pewnością wyglądają one cudownie! "Jeżeli podczas wakacji zadbałaś o swoje włosy i stosowałaś ochronne i nawilżające odżywki, to z pewnościa wyglądają one zniewalająco. Nie zaprzestawaj ich pielęgnacji i odżywiaj je regularnie. Po umyciu głowy, nakładaj odżywki regenerujące i nawilżające. Nie tylko twoje włosy będą miały piękny kolor, ale co więcej będą miękkie i głęboko odżywione".
 
Nawet jeśli twoje włosy mają idealny kolor, nie powinno cię to zniechęcić do wizyty u twojego fryzjera. "Czy to w celu podcięcia rozdwojonych końcówek, czy w celu odbudowy uwrażliwionych włosów, wizyta u fryzjera po powrocie z wakacji z pewnością wyjdzie twoim włosom na dobre".
 
Niektóre z was uważają, że waszym włosom po powrocie z wakacji brakuje energii lub, że wypada ich więcej w związku ze zbliżającą się jesienią. "Pomyśl o zakupie suplementów diety. Pomagają one odzyskać włosom zdrowie. Czy będzie to witamina B6, B12 czy magnez, dodadzą włosom siły i połysku w przejściowym okresie między latem, a jesienią".
 
Nasza rada: Aby zachować piękne refleksy najdłużej jak to możliwe, masuj skórę głowy. Ten ruch pozwala nadać włosom jeszcze więcej piękna. Masuj skórę głowy odklejając od niej włosy, aby je dotlenić i uelastycznić.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ