Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać fryzurę, kiedy zapuszczasz grzywkę?
Jaką wybrać fryzurę, kiedy zapuszczasz grzywkę?
Eksperci

Jaką wybrać fryzurę, kiedy zapuszczasz grzywkę?

Dział
Minęło trochę czasu i masz już ochotę pożegnać się ze swoją grzywką? Musisz zatem przejść przez etap "odrastającej grzywki". Nie przejmuj się, ten okres szybko upłynie, a poza tym istnieją pewne sposoby, aby twoja grzywka nie wchodziła ci w oczy. Zoom na fryzury, które możesz nosić dopóki twoja grzywka nie odrośnie.
 
Kiedy już zdecydujesz się zapuścić grzywkę, będziesz musiała przejść przez kilka etapów. "Kiedy twoja grzywka sięga już oczu, to najwyższy czas na jej pocieniowanie. Nada jej to ruchu i pozwoli łatwiej zintegrować się z twoją fryzurą, jaka by ona nie była. Jeśli twoja pocieniowana grzywka przeszkadza ci, możesz zawsze spiąć ją do tyłu spinką lub wsuwką.
 
Kiedy decydujesz się na zapuszczenie grzywki, to czy masz długie czy krótkie włosy nie jest problemem. "Długość twoich włosów nie jest ważna, ważny jest sposób, w jaki próbujesz zintegrować twoją grzywkę z resztą włosów. Przede wszystkim nie chodzi o to, aby cieniować włosy dla zintegrowania z nimi grzywki. W rzeczywistości, przy takim rozwiązaniu, cieniowanie powinno zaczynać się wysoko od góry, przez co, jeszcze więcej włosów wpadałoby ci w oczy. Tak naprawdę, żadne obcięcie nie pozwala na zupełne ukrycie grzywki. Trzeba nauczyć się żyć z odrastającą grzywką!".
 
Odrastającą grzywkę można ukryć dzięki dodatkom do włosów. "Możesz przypiąć swoją grzywkę do boku spinką lub spiąć ją do góry, tak aby była lekko uniesiona na irokeza. Tak czy inaczej, musisz przez jakiś czas ją znosić".
 
Nasza rada: Nie próbuj samodzielnie pocieniować swojej grzywki! Lepiej udać się do salonu i przedyskutować to z twoim fryzjerem. Będziesz mogła zdecydować, z której strony wolisz nadać jej wrażenie ruchu, a twój fryzjer tak ją pocieniuje, aby spełnić twoje życzenie.
 
© Pixelformula / Pokaz Emilio Pucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ