Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać fryzurę, jeśli masz włosy o długości XXL?
Jaką wybrać fryzurę, jeśli masz włosy o długości XXL?
Eksperci

Jaką wybrać fryzurę, jeśli masz włosy o długości XXL?

Dział
Rzadko kiedy kobiety noszą włosy o długości XXL. Niemniej jednak, niektóre z nich zapuszczają je do pasa. By wyglądały one estetycznie, należy o nie dbać każdego dnia. Zoom na najlepsze fryzury dla włosów o długości XXL.
 
Włosy o długości XXL muszą być rozczesywane każdego dnia. "Wymaga to wiele pracy wieczorem. Zanim pójdziesz spać, rozczesz je pod warunkiem, że nie są lokowane. Gdy kładziesz się do łóżka, zwiąż włosy w warkocz lub kucyk. Dzięki temu, rano unikniesz problemu z ich objętością, którą ciężko byłoby okiełznąć”.
 
Pielęgnuj swoje włosy za pomocą produktów pielęgnacyjnych raz lub dwa razy w tygodniu. "Najlepiej zainwestuj w dobry szampon oraz odżywkę. Tak długie włosy rosły przez 3-4 lata i przez cały ten czas były poddawane działaniu czynników zewnętrznych. Piękne włosy wymagają pielęgnacji".
 
Regularnie podcinaj włosy o 2-3 centymetry. “Pielęgnuj je szczególnie wtedy, jeśli są one postrzępione. Włosy o długości XXL powinny być pocieniowane. Dzięki temu, będziesz mogła robić różnego typu fryzury. Forma, objętość i efekt: każdego dnia możesz czesać się w inny sposób! Jeśli twoje włosy są jednakowej długości, nie będziesz miała zbyt dużego wyboru – jedynie warkocz”.
 
Nasza rada: Uważaj, by nie zapuszczać włosów do pasa. Nie będzie to zbyt estetyczne, twoje włosy będą za długie. Jeśli masz cienkie włosy, powinnaś wręcz zapomnieć o takiej fryzurze i wybrać krótką formę strzyżenia.
 
© Pixelformula / Pokaz Chloe prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ