Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać fryzurę, gdy ma się odstające loczki ?
Jaką wybrać fryzurę, gdy ma się odstające loczki ?
Eksperci

Jaką wybrać fryzurę, gdy ma się odstające loczki ?

Dział
Niesforne loczki są charakterystyczne głównie dla włosów suchych i pokręconych. Połączenie tych dwóch właściwości włosów powoduje powstawanie odstających loczków, których pozbycie się nie jest łatwe. Na szczęście pewne fryzury potrafią je ukryć. Odkryj je!
 
Niemożliwe jest całkowite pozbycie się odstających loczków. "Aby ukryć twoje niesforne loczki, musisz koniecznie użyć produktu utrwalającego włosy. Postaw na produkt wygładzający. Tego rodzaju produkt jako jedyny zapobiegnie odstawaniu loczków od twojej fryzury. Możesz również spryskać grzebień lakierem, a następnie przeczesać nim włosy dla wykończenia fryzury.
 
Niestety, nie ma typowej fryzura, która pozwoliłaby ci zapanować nad loczkami. "Nie oznacza to jednak, że sposoby na ich ukrycie nie istnieją! Możesz sięgnąć po prostownicę i kosmyk po kosmyku je wygładzić, starając się ułożyć je tak, jak ci to odpowiada. Jeśli wybierasz tę opcję, nie zapominaj o porządnym odżywianiu swoich i tak już uwrażliwionych włosów. Spięte fryzury, takie jak koński ogon czy kok, również pozwalają ukryć odstające loczki. Wystarczy schować je między włosy, pomagając sobie przy tym jakimś utrwalającym kosmetykiem."
 
Nasza rada: Serum do włosów jest twoim najlepszym sprzymierzeńcem w walce z odstającymi kosmykami. Używaj tego produktu codziennie, aby nawilżyć i ujarzmić twoje niesforne włosy.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ