Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać fryzurę, by mieć odsłoniętą twarz?
Jaką wybrać fryzurę, by mieć odsłoniętą twarz?
Eksperci

Jaką wybrać fryzurę, by mieć odsłoniętą twarz?

Dział
Nie jest tajemnicą, że aby odsłonić twarz, kosmyki włosów wokół niej muszą być krótsze od pozostałych, nawet jeśli masz już dosyć krótkie włosy. Zoom na modne fryzury tego sezonu, które pozwolą ci odsłonić twarz.
 
Odsłoń swoją twarz, ale niekoniecznie poprzez pocieniowanie kosmyków z przodu fryzury. "Jeśli jesteś obcięta na boba, a nie masz pocieniowanych włosów, twoja twarz nie będzie odsłonięta. Celem nie są bardzo krótkie włosy wokół twarzy, lecz włosy, które z przodu będą krótsze niż z tyłu. Co więcej, krótsze włosy dodają fryzurze ruchu".
 
Jesli masz długie włosy, możesz oczywiście je związać, aby móc odsłonić twarz. Warkocze i koki są wyjątkowo na czasie, szczególnie jeśli nosisz ulizane lub wysoko uczesane włosy. Jeśli chcesz odsłonić twarz, idealnym rozwiązaniem może być warkocz na boku.
 
Obecnie, fryzura na krótkich włosach oraz pocieniowane włosy są w modzie. "Jeśli lubisz podążać za trendami i chcesz, aby twoja twarz była odsłonięta, powinnaś pomyśleć właśnie o takim rozwiązaniu. W okresie jesień-zima 2013, długie włosy również mogą idealnie wyeksponować twoją twarz. Poraz kolejny najważniejsze jest, by były one pocieniowane".
 
Nasza rada: W tym sezonie, idealna fryzura, która pasuje do każdej twarzy to fryzura na chłopczycę. Udaj się do salonu i poradź się fryzjera, która fryzura będzie ci najlepiej pasować.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ