Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką wybrać czapkę na narty?
Jaką wybrać czapkę na narty?
Trendy i styl

Jaką wybrać czapkę na narty?

Dział
Grudniowe święta już są za nami: czas zabawić się na stoku! Niemniej jednak, kiedy widzisz, że za oknem zimno, nie masz ochoty na założenie kombinezonu i podbijanie stoków… Zaopatrz się w grube ubrania, szczególnie te, przykrywające kończyny. Oto nasze rady w kwestii wyboru czapki.
 
Jaki wybrać model na narty? To proste – przede wszystkim, niech czapka chroni cię przed zimnem. Wybierz więc model z wełny, który doda ci ciepła podczas 20-minutowej podróży na wyciągu! Ostatni element: sposób noszenia czapki na głowie. Nie ma mowy o tym, żebyś gubiła czapkę za każdym razem, jak będziesz przyspieszać swój zjazd.
 
Trend na czapkę. W sezonie Jesień-Zima 2013-2014 nosi się czapkę XXL. Nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem modelu, który zakryje twoje uszy. Sama zdecyduj, czy chcesz ją podwinąć tak, by bardziej pasowała do twojego stylu i rozmiaru głowy! Wybór jej koloru również zależy od ciebie. Dobierz ją do narciarskiego stroju. To, że jesteś na nartach nie oznacza, że jesteś mniej kobieca!
 
Jak się czesać nosząc czapkę? Wszystko zależy od jej rozmiaru. Czapka XXL, podobna do tej, prezentowanej na pokazie Giles’a, daje dużo wolności w doborze fryzury. Związane czy rozpuszczone włosy – wybór należy do ciebie. Mniejszy model pozwoli ci nosić tylko rozpuszczone włosy, co może okazać się niewygodne, gdy będziesz zjeżdżać na stoku.
 
© Getty / Pokaz Giles prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ