Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką maskę stosować do włosów farbowanych?
Jaką maskę stosować do włosów farbowanych?
Eksperci

Jaką maskę stosować do włosów farbowanych?

Dział
Każdy rodzaj włosów wymaga odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków. Szczególnie wtedy, gdy są to włosy farbowane. Nie tylko ich kolor powinien być pełen blasku, ale także należy zadbać o to, by włosy pozostały zdrowe, nie narażając ich na szkodliwe działanie kolejnych, powtarzających się zabiegów koloryzacyjnych. Przyjrzyjmy się bliżej maskom do włosów farbowanych.
 
Po pierwsze, powinnaś wybrać maskę przeznaczoną do włosów farbowanych. „Maska, wzbogacona o witaminę E utrwali kolor twoich włosów i go ożywi. Dzięki niej, kolor na długo pozostanie pełen blasku!”.
 
Włosy farbowane, poza odżywianiem ich koloru, potrzebują nawilżenia. „Maska powinna być nakładana na włosy co najmniej raz w tygodniu, aby zapewnić im najlepszą formę. Jeśli chcesz uzyskać zdrowe włosy, stosuj na zmianę maskę do włosów farbowanych oraz odżywkę do włosów suchych. Włosy są często mocno osłabione powtarzającymi się zabiegami koloryzacyjnymi – warto więc zadbać o ich regeneracje.”
 
Jeżeli używasz odżywek do włosów suchych, skup się na włosach na długości oraz na końcówkach, gdyż są to partie szczególnie narażone na osłabienie. „Włosy od połowy ich długości aż po końcówki przesuszają się najszybciej. Pozostaw maskę na włosach przez co najmniej 10 minut, aby produkt mógł przeniknąć do wnętrza włókien włosowych. Zawarta w nim keratyna będzie nieocenionym wsparciem dla szczególnie wrażliwych włosów.”
 
Nasza rada: Aby zoptymalizować działanie maseczki do włosów farbowanych, pozostaw ją na włosach, owijając głowę ciepłym ręcznikiem. Kolor twoich włosów będzie jeszcze bardziej olśniewający!
 
© DR ©Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ