Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką krótką fryzurę wybrać w przypadku cienkich blond włosów?
Jaką krótką fryzurę wybrać w przypadku cienkich blond włosów?
Eksperci

Jaką krótką fryzurę wybrać w przypadku cienkich blond włosów?

Dział
Masz cienkie blond włosy i nie wiesz, jak je czesać? Obetnij je – krótka fryzura w tym sezonie jest bardzo modna. Zapoznaj się z opinią ekspertów na temat fryzur, które uwydatnią twoje włosy. Odkryj fryzurę, którą powinnaś nosić!
 
Wszystko zależy od tego, czy masz dużo włosów. "Jeśli są one cienkie, nie jest to zbyt ważne. To, co może sprawić problem, to ich ilość. Wszystko zależy właśnie od tego. Jeśli masz mało włosów, ciężko będzie wybrać krótką fryzurę".
 
Pamiętaj, że cienkie włosy nie sprawiają problemu! "Istnieje wiele fryzur, które możesz zrobić mając cienkie, krótkie, blond włosy. Fryzura na boba, fryzura "kula", która nada włosom objętości, a nawet fryzura na chłopczycę z grzywką z kosmyków – możliwości jest wiele".
 
Jeśli masz cienkie włosy, nie cieniuj ich. "Dzięki temu zachowasz objętość. Razem z fryzjerem przemyśl fryzurę, którą powinnaś zrobić, by nadała ona twoim włosom jeszcze więcej objętości. Przede wszystkim, nie przesadzaj z ich cieniowaniem!".
 
Kolor blond sprawia, że włosy mają większą objętość. "Nosisz ciemny blond? Zrób Kontrast na górnej partii włosów, by dodać im światła. Możesz też zrobić odwrotnie i pozostawić swoje naturalne kosmyki oraz przyciemnić włosy pod spodem".
 
Nasza rada: Zapamiętaj, że twoje włosy muszą być odpowiedniej długości. Niektóre kobiety lubią wiązać swoje włosy, inne zaczesywać je za uszy. Poinformuj fryzjera o twoich preferencjach.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ