Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaka grzywka na powrót z wakacji?
Jaka grzywka na powrót z wakacji?
Jaka grzywka na powrót z wakacji?
Fryzura

Jaka grzywka na powrót z wakacji?

Dział

Grzywka przeżywa swój wielki "comeback" wraz z powrotem z wakacji 2013. Pełna, krótka, zainspirowana trendami szalonych lat, dumnie noszona nada struktury twoim fryzurom. Robimy przegląd grzywek w najlepszym stylu na miesiąc wrzesień!

 
Podkręcona ulizana grzywka. Fryzury na powrót z wakacji 2013 będą lub nie zainspirowane szalonymi latami! Włosy będą pofalowane tak samo jak i grzywka. Może ona nawet czasem przybrać wygląd włosów uniesionych w stylu rockabilly dla nowocześniejszego i bardziej dynamicznego wyglądu. Grzywka ta w stylu retro eksponuje wszystkie rodzaje fryzur, dodając im przy tym kobiecego i romantycznego akcentu.
 
Prosta gęsta grzywka. Miłośniczki grzywek będą uradowane - po powrocie z wakacji powinnaś nosić długą grzywkę aż za brwi. Pozwoli to podkreślić twoje spojrzenie i nada głębi twojej fryzurze. Ustrukturyzowana grzywka zakrywająca czoło pozwala nadać indywidualnego wyglądu każdej fryzurze, a w tym sezonie zwłaszcza długim, mocno wygładzonym włosom.
 
Cienka krótka grzywka. Cienka grzywka jest w modzie już od kilku lat. W tym roku wersja ta jest odnowiona, gdyż jest sporo krótsza. Nie ma lepszego sposobu na wyeksponowanie dynamicznej i miejskiej fryzury na co dzień. Taką grzywkę poleca się osobom z raczej prostymi i mocnymi włosami, aby nie musiały one zbyt często jej układać. Jaka nie byłaby długość twoich włosów, ten wariant pozwoli ci cieszyć się modnym i wystrzałowym lookiem.
 
© Pixelformula / Pokaz Emilio Pucci Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ