Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaką fryzurę wybrać, aby uzyskać więcej objętości u nasady?
Jaką fryzurę wybrać, aby uzyskać więcej objętości u nasady?
Eksperci

Jaką fryzurę wybrać, aby uzyskać więcej objętości u nasady?

Dział
Kobiety o prostych włosach często skarżą się na brak objętości na włosach u nasady. Na szczęście, nic nie jest przesądzone. Istnieją bowiem różne sposoby na zwiększenie objętości włosów. Wystarczy, że zastosujesz się do rad naszych profesjonalistów.
 
Aby zwiększyć objętość włosów u nasady należy zacząć od doboru odpowiedniej fryzury. „Objętość wiąże się z cieniowaniem włosów. Włosy powinny być po prostu lżejsze. Dlatego osoby o oklapniętych włosach pozbawionych objętości, powinny rozważyć ich podcięcie. Bez cieniowania włosy nie utrzymają swojej objętości. Warto jednak pamiętać, by z tym nie przesadzić. Fryzura powinna umożliwiać wykonanie łatwego uczesania na co dzień.”
 
Niestety, nie istnieją żadne magiczne środki, które nadałyby objętości twoim włosom. „Jedynym sposobem, aby długotrwale zwiększyć objętość włosów jest trwała ondulacja. Na oklapnięte włosy najczęściej skarżą się osoby o prostych i sztywnych włosach. Osoby o włosach kręconych nie mają tego problemu. Dlatego zwiększenie objętości włosów wymaga wykonania zabiegu przy zastosowaniu trwałych technik modelowania. Możesz też lekko polokować włosy, gdyż uzyskany w ten sposób efekt wavy także doda im objętości.”
 
Kosmetyki do włosów mogą okazać się nieocenioną pomocą w modelowaniu fryzury. „Żaden produkt nie nada twoim włosom objętości tak jak zrobi to zestaw kosmetyków Volume Therapy. Wchodzące w jego skład trzy produkty pozwolą ci wzmocnić włosy, unieść je u nasady i zwiększyć ich objętość. Pianka należąca do tej serii unosi włosy u nasadym aż do kolejnego ich mycia.”
 
Nasza rada: Produkty do włosów o konsystencji pianki nadadzą objętości twoim włosom tylko pod warunkiem, że ich właściwie użyjesz. „Nakładaj produkt na mokre włosy, starając się unieść włosy u nasady za pomocą grzebienia. Nadawaj kształt swoim włosom uważnie je modelując. Aby uzyskać więcej objętości na włosach u nasady każdego dnia, staraj się je układać w stronę przeciwną do ich naturalnego kierunku rośnięcia. Włosy u nasady powinny być zawsze uniesione i odklejone od skóry głowy.”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ