Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Do jakiej fryzury nosić opaskę?
Do jakiej fryzury nosić opaskę?
Eksperci

Do jakiej fryzury nosić opaskę?

Dział
Każdy sezon letni jest taki sam… albo prawie! W 2014 roku, po kilkuletniej modzie na przepaskę, na waszych głowach pojawia się opaska. Zoom na fryzury, które należy dobrać do tego dodatku z dziecięcych lat.
 
Ostatnio, jedynym dodatkiem, który widnieje na głowach kobiet latem jest przepaska. "To oczywiste, że po kilku latach, trendy się zmieniają. Zapomniana opaska znów staje się ulubionym dodatkiem fashionistek. Przepaska natomiast schodzi na drugi plan”.
 
Zarówno opaski jak i przepaski nosi się do tych samych fryzur. “Jedyna różnica jest taka, że opaski nie możesz nosić na wysokości czoła. A może jeśli ktoś ją założy w ten sposób, wszyscy powiedzą, że to genialny pomysł? Powstanie wtedy nowy trend! Póki co, czesz się tak, jak chcesz: natapiruj włosy, zrób tapir, by nadać im objętości z przodu głowy… wszystko zależy od rodzaju twoich włosów oraz od tego, na jaką fryzurę masz ochotę”.
 
W 2014 roku, rola opaski nie jest taka sama, jak kiedyś. "Wcześniej zakładano ją po to, by zaczesać włosy do tyłu, natomiast dziś pełni raczej funkcję ozdoby. Jeśli masz cienkie włosy, nie powinnaś jej nosić. W przeciwnym razie, nie wahaj się ją założyć. Sama wybierz jej model, ale zapomnij o grubych opaskach z dzieciństwa!".
 
Nasza rada: Wybieraj raczej cienkie opaski w jasnych kolorach. Będą one idealnie współgrać ze stylem bohemy, na który moda powraca każdego lata. Będziesz miała piękną fryzurę!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ