Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jaka fryzura pasuje do kapelusza?
Jaka fryzura pasuje do kapelusza?
Eksperci

Jaka fryzura pasuje do kapelusza?

Dział
Latem warto założyć kapelusz, który nie tylko uporządkuje twoje uczesanie, ale też ochroni cię przed słońcem. Wykonujemy zoom na dobre nawyki w tym zakresie oraz fryzury pasujące do kapelusza.
 
Kapelusz nie musi być koniecznie zestawiany z rozpuszczonymi włosami. „Jeżeli masz wyższy kapelusz, możesz schować włosy w jego wnętrzu, chroniąc je tym samym przed słońcem. Włosy mogą być rozpuszczone lub upięte – wybór należy do ciebie. Wszystko zależy od tego, jaką rolę pełni kapelusz w twojej stylizacji.”
 
Latem 2013 króluje naturalność. „Dlaczego by więc nie zdecydować się na kapelusz słomkowy? Wydaje się, że ten rodzaj kapelusza zrobi tego lata prawdziwą furorę. Nie tylko jest on modny, ale także pozwoli nadać każdej stylizacji nutkę stylu preppy i vintage.” Możesz też pożyczyć kapelusz od swojego mężczyzny. „Mężczyźni stawiają z reguły na kapelusze słomkowe lub czapki z daszkiem, dlaczego by więc z tego nie skorzystać? Oba wspomniane modele będę najmodniejszymi kapeluszami w tym sezonie.”
 
Podczas gdy na włosach krótkich dobrze będą wyglądały wszystkie rodzaje kapeluszy, w przypadku włosów długich nie jest to już takie oczywiste. „Przy długich włosach warto postawić na kapelusz typu bibi, który nie pozbawi włosów ich objętości. Jeżeli natomiast chciałabyś ukryć pod nim swoje nieświeże włosy, wybierz większy model kapelusza. Pamiętaj jednak, że będziesz musiała go nosić przez cały dzień!”
 
Niezależnie od fryzury, na jaką się zdecydujesz, przez założeniem kapelusza nie nakładaj na włosy żadnych kosmetyków stylizacyjnych. „Połączenie produktów fryzjerskich z kapeluszem nie jest dobrym rozwiązaniem. Na włosach mogłaby się bowiem pojawić nieestetyczna fala, uformowana przez kapelusz. Odradzamy również stosowania olejków do włosów. O ile pozwalają one uzyskać modny efekt wet look, o tyle sprawiają, że w zestawieniu z kapeluszem, włosy wyglądają tłusto.”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ