Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zwiększyć działanie odżywki?
Jak zwiększyć działanie odżywki?
Pielęgnacja

Jak zwiększyć działanie odżywki?

Dział
Odżywka jest niezbędna, by wysublimować włosy. Sprawia ona, że są one miękkie i pełne połysku, a co więcej, dzięki niej, dużo łatwiej się rozczesują. Zoom na najważniejszy z twoich produktów pielęgnacyjnych!
 
Wybierz odżywkę w zależności od tego, jakie ma mieć działanie na twoje włosy. "Będzie skuteczna, jeśli wybierzesz odpowiednią do ich rodzaju. Używaj jej przez kilka tygodni, by określić, czy jest skuteczna i czy zauważyłaś zmianę czy nie. Aby to stwierdzić, weź pod uwagę to, jak się włosy układają, czy się przetłuszczają, jak się je rozczesuje i czy są zdrowe".
 
Wystarczy odrobina odżywki, by nałożyć ją na włosy. "Produkt ten jest bardzo gęsty i intensywny. Należy nałożyć jego odrobinę, ale wystarczająco dużo, by ułatwić rozczesywanie włosów. Rada: nakładaj odżywkę stopniowo i równomiernie za pomocą grzebienia. Lepiej pozostaw ją na kilka minut. Dzięki temu, twoje włosy będą elastyczne i lśniące. Uważaj, jeśli twoje włosy są porowate. Nie nakładaj produktu na zbyt długo, by nie przeciążyć włosów".
 
Nasza rada: Bez względu na odżywkę, którą wybierzesz, zaopatrz się w taki produkt, który sprawi, że włosy będą miękkie, lekkie i zdrowe.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ