Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak związać kręcone włosy
Jak związać kręcone włosy
Jak związać kręcone włosy
Trendy i styl

Jak związać kręcone włosy

Dział
Mając kręcone włosy, nie jesteś skazana na to, by nosić je rozpuszczone. Możesz sobie pozwolić na różne przyjemności, wiążąc je i spinając. Oto trzy pomysły, dzięki którym osiągniesz różne style.
 
Look bohème. To dodatkom zawdzięczasz to, że się wyróżnisz z tłumu! Zdecyduj się na opaskę, która może być pastelowa, kwiatowa, a nawet jaskrawa. Wmieszaj ją we włosy, będziesz dzięki temu wyglądać bardzo romantycznie. Inna opcja, to związanie włosów nisko i pozostawienie ich wolno, tak by sprawiały wrażenie, że są w lekkim nieładzie. W szczególności, powinnaś wziąć pod uwagę niską kitkę, miękką i swobodną, zgodną z duchem stylu bohème.
 
Look rock. Aby wzmocnić Twój rockowy potencjał, dodaj objętości swoim włosom. Po raz kolejny, kok będzie Twoim sojusznikiem. Utapiruj włosy na szczycie głowy, przed spięciem fryzury. Po bokach wygładź je żelem lub prosto je zwiąż. Jest to fryzura prosta i szybka w wykonaniu.
 
Look miejski. Szukasz fryzury, która będzie trendy i funkcjonalna na co dzień? Pomyśl zatem o ponadczasowej wysokiej kitce, na szczycie głowy. Nie wygładzaj włosów, aby uniknąć zbyt surowego wyglądu i pozbawienia naturalności Twoich loków. Wręcz przeciwnie! Pamiętaj o użyciu pianki do stylizacji, która pomoże Ci je lepiej określić.
 
© Pixelformula / Backstage Rodarte, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ