Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić warkocza na boku?
Jak zrobić warkocza na boku?
Jak zrobić warkocza na boku?
Fryzura

Jak zrobić warkocza na boku?

Dział
Romantyczny i nawiązujący do stylu bohemy warkocz na boku jest modną, letnią fryzurą już od kilku sezonów. Jest łatwy w realizacji i stanowi idealne uczesanie dla osób o długich włosach. Nie zaliczasz się do tego grona? Pomyśl o przedłużeniach!
 
Poznaj nasze wskazówki, jak wykonać warkocza na boku. Podzieliliśmy je na kilka etapów:
 
Etap 1:
Warkocz spleciony na boku może być wykonany zarówno na prostych, jak i na kręconych włosach. Rodzaj włosów nie ma w tym wypadku większego znaczenia. Wyznacz przedziałek pośrodku głowy, aby wpisać się w obecne trendy lub na boku, w zależności od ułożenia twoich włosów.
 
Etap 2:
Aby fryzura wyglądała jeszcze bardziej efektownie, dodaj objętości włosom u nasady. Tapirując włosy nadasz im odpowiednią teksturę i sprawisz, że będą wyglądały na gęstsze i pełniejsze.
 
Etap 3:
Określ stronę, po której ma znajdować się twój warkocz. Najczęściej warkocz splatany jest na boku przeciwległym do przedziałka, a więc po stronie, po której znajduje się więcej włosów. Pozostaw wokół twarzy kilka swobodnych kosmyków włosów, które wzbogacą fryzurę o nutkę stylu bohemy. Spleć włosy wykonując na nich klasycznego warkocza z trzech części. Najpierw podziel włosy na trzy części, a następnie przekładaj na zmianę zewnętrzne pasma włosów do środka.
 
Etap 4:
Zakończ warkocza związując go tuż przy końcówkach. Wykorzystaj w tym celu gumkę z haczykiem lub wstążeczkę, aby upięcie wyglądało jeszcze bardziej kobieco i delikatnie.
 
Etap 5:
Chcąc zachować nieskazitelnie wyglądającego warkocza na dłużej, spryskaj całą fryzurę obficie lakierem.
 
© Pixelformula, Pokaz Alexander Wang Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ