Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Jak zrobić warkocza na boku?
Jak zrobić warkocza na boku?
Jak zrobić warkocza na boku?
Fryzura

Jak zrobić warkocza na boku?

Dział
Romantyczny i nawiązujący do stylu bohemy warkocz na boku jest modną, letnią fryzurą już od kilku sezonów. Jest łatwy w realizacji i stanowi idealne uczesanie dla osób o długich włosach. Nie zaliczasz się do tego grona? Pomyśl o przedłużeniach!
 
Poznaj nasze wskazówki, jak wykonać warkocza na boku. Podzieliliśmy je na kilka etapów:
 
Etap 1:
Warkocz spleciony na boku może być wykonany zarówno na prostych, jak i na kręconych włosach. Rodzaj włosów nie ma w tym wypadku większego znaczenia. Wyznacz przedziałek pośrodku głowy, aby wpisać się w obecne trendy lub na boku, w zależności od ułożenia twoich włosów.
 
Etap 2:
Aby fryzura wyglądała jeszcze bardziej efektownie, dodaj objętości włosom u nasady. Tapirując włosy nadasz im odpowiednią teksturę i sprawisz, że będą wyglądały na gęstsze i pełniejsze.
 
Etap 3:
Określ stronę, po której ma znajdować się twój warkocz. Najczęściej warkocz splatany jest na boku przeciwległym do przedziałka, a więc po stronie, po której znajduje się więcej włosów. Pozostaw wokół twarzy kilka swobodnych kosmyków włosów, które wzbogacą fryzurę o nutkę stylu bohemy. Spleć włosy wykonując na nich klasycznego warkocza z trzech części. Najpierw podziel włosy na trzy części, a następnie przekładaj na zmianę zewnętrzne pasma włosów do środka.
 
Etap 4:
Zakończ warkocza związując go tuż przy końcówkach. Wykorzystaj w tym celu gumkę z haczykiem lub wstążeczkę, aby upięcie wyglądało jeszcze bardziej kobieco i delikatnie.
 
Etap 5:
Chcąc zachować nieskazitelnie wyglądającego warkocza na dłużej, spryskaj całą fryzurę obficie lakierem.
 
© Pixelformula, Pokaz Alexander Wang Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ