Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić pleciony przedziałek?
Jak zrobić pleciony przedziałek?
Fryzura

Jak zrobić pleciony przedziałek?

Dział

Pleciony przedziałek jest nowością na pokazach kolekcji jesień-zima 2014-2015. Zoom na ten modny i oryginalny sposób na uwydatnienie twojej fryzury!

 
Przedziałek ten jest doskonałym sposobem, by nadać etnicznego i szykownego stylu rozpuszczonym włosom, sublimując fryzurę. "Zasada jego robienia jest taka sama, jak afrykańskiego warkocza. Aby go zrobić, wybierz część włosów, które będą stanowić przedziałek. Następnie, zapleć warkocz z trzech kosmyków. Zwiąż go za pomocą gumki i opuść luźno, by się zmieszał z resztą włosów. Dobrze by było, gdyby to ktoś cię czesał. Wtedy na pewno uzyskasz estetyczny rezultat".
 
Pleciony przedziałek jest przede wszystkim doskonałym pomysłem, by unowocześnić jego klasyczną wersję. "Jego największą zaletą jest to, że można go zrobić w przypadku każdego rodzaju włosów. Możesz go także zarysować w dowolnym miejscu: na środku lub na boku, albo nawet zrobić kilka plecionych przedziałków. Niemniej jednak, wówczas twoje włosy powinny mieć odpowiednią długość".
 
Nasza rada. Jeśli chcesz, by twój pleciony przedziałek był bardziej widoczny, sama wybierz jego grubość. Może grubsza wersja również będzie ci się podobać? Dyskretny i oryginalny przedziałek możesz zrobić zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ