Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić kilka ulizanych warkoczyków?
Jak zrobić kilka ulizanych warkoczyków?
Fryzura

Jak zrobić kilka ulizanych warkoczyków?

Dział
W tym sezonie, moda na ulizane warkoczyki powraca z impetem. Nigdy nie wychodzą one z mody. Zaprezentowane one zostały podczas pokazu Alexandra McQueena na Fashion Weeku w Paryżu. Tej zimy, warkocze powinny być cienkie, eleganckie i liczne.
 
Trend. Rzędy warkoczyków, które doskonale odsłaniają twarz i które nosi się do długich, przedłużonych bądź naturalnych włosów. Tak, jak na pokazie kolekcji Marchesa Jesień-Zima 2014-2015 w Nowym Jorku, powinny one się kończyć na wysokości karku, by ich końcówki były rozpuszczone.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które pragną wyglądać casualowo. Ulizane warkocze idealnie pasują kobietom, które prezentują miejski, szykowny styl. Fryzura ta jest doskonałym rozwiązaniem, by uwydatnić rysy twarzy lub dopracowany makijaż.
 
Jak je zrobić? Przede wszystkim, będziesz potrzebować kilku gumek do włosów, by związać warkocze, a także odrobinę żelu, by ulizać wystające kosmyki. Rozdziel włosy na kilka części, biorąc pod uwagę to, że każda część jest równa jednemu warkoczykowi. Rozdziel te części na 3 równe kosmyki. Przeplataj kosmyk z prawej strony na ten po środku i postępuj w identyczny sposób z lewym kosmykiem. Zapleć warkocz na całej długości włosów, za każdym razem wplatając kolejne kosmyki.
 
Rada dnia. Gdy opanujesz technikę robienia warkoczy, zabaw się ich formą, by wyglądać nowocześnie. Puść wodze wyobraźni!
 
© Pixelformula / Pokaz Marchesa prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ