Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić loki przy użyciu prostownicy
Jak zrobić loki przy użyciu prostownicy
Jak zrobić loki przy użyciu prostownicy
Fryzura

Jak zrobić loki przy użyciu prostownicy

Dział
Nie ma potrzeby, byś zaopatrywała się we wszystkie możliwe urządzenia fryzjerskie do stylizacji włosów! Prostownica może bowiem posłużyć ci do stworzenia kilku efektów na raz. Wykonujemy zoom na etapy tworzenia pięknych loków za pomocą prostownicy.
 
Zanim użyjesz prostownicy, nałóż na włosy piankę, która utrwali ich pożądany kształt. „Nałożenie pianki na włosy przed użyciem prostownicy to niezbędny etap w procesie tworzenia loków. Pamiętaj jednak, aby nie nakładać jej zbyt dużo, unikając tym samym efektu sztywnych włosów. Produkty do stylizacji loków mogą być równie dobrym rozwiązaniem.”
 
Prostownica to idealne narzędzie do stworzenia wyraźnie zarysowanych loków. „Jedyna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę przy lokowaniu włosów prostownicą to potrzeba stosunkowo szybkiego przesuwania jej po włosach. Wydziel pasmo włosów przy głowie lub w połowie ich długości. W miarę schodzenia w dół po włosach, skręcaj je i przesuwaj po nich prostownicę. Zasada jest podobna, jak przy skręcaniu wstążeczki do prezentów! Pociągnij i okręć prostownicę, aby wykonać śliczne loki.”
 
Prostownica jest równie skuteczna jak lokówka w tworzeniu loków! „W Hiszpanii, fryzjerzy używają wyłącznie prostownicy, wykonując nią wszelkie efekty stylizacyjne na włosach. Im cieńsza prostownica, tym łatwiej wykonać nią loki. Jednakże, podkręcenie końcówek będzie łatwiejsze przy użyciu innego stosownego urządzenia.”
 
Nasza rada: Jeżeli chcesz uzyskać dobrze utrwalone i długotrwałe loki, nałóż na włosy piankę. Chcąc zapewnić sobie większą miękkość włosów, wystarczy ci produkt do stylizacji loków. Zarówno jeden produkt, jak i drugi nakładane są na wilgotne włosy, nadając lokom odpowiedni kształt.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ