Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić koka bez wsuwek?
Jak zrobić koka bez wsuwek?
Jak zrobić koka bez wsuwek?
Fryzura

Jak zrobić koka bez wsuwek?

Dział
Bez przytwierdzenia kok ma bardziej rozluźniony wygląd, ale wcale nie traci na elegancji. Jaka by nie była pora roku, kok zdobi nasze głowy, nadając nam kobiecego i modnego look'u.
 
Dla kogo? Niestety nie dla tych z was, które mają krótkie włosy. Kok bez przytwierdzenia można uzyskać jedynie na długich włosach. Utrwalić koka na krótkich włosach bez pomocy wsuwek jest na prawdę trudno. Kok bez wsuwek to idealna fryzura dla wszystkich tych z was, które chciałyby znaleźć szybki sposób wiązania włosów oraz uzyskać spontaniczny efekt.
 
Jak zrobić koka bez wsuwek? Istnieje kilka sposobów, jednak reguła jest zawsze ta sama. Na początek, wyszczotkuj włosy i lekko podtapiruj je u nasady, aby dodać im objętości. Następnie, zbierz włosy w wysokiego lub niskiego kucyka, w zależności od pożądanego efektu. Wysoki kucyk nada ci szykownego, eleganckiego wyglądu, tymczasem, niski kucyk nada twojej fryzurze miejskiego stylu bohemy. W tym momencie możesz wybrać jedną spośród kilku metod.
 
Do realizacji twojego koka, możesz użyć wypełniacza albo uciętej skarpetki, która posłuży ci za tubkę, przez którą przeciągniesz kucyk. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, będziesz musiała schować ten dodatek. Możesz to zrobić obkręcając włosy wokół wypełniacza lub skarpetki, tak aby ją ukryć. Oba te akcesoria służą do nadania kokowi maksimum objętości, ale również, używa się ich, aby uniknąć użycia wsuwek. Co więcej, stabilizują one fryzurę. Kiedy kok będzie już gotowy, spryskaj go mgiełką lakieru, aby upewnić się, że utrzyma się równie długo co to umocowany wsuwkami!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ