Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura

Jak zrobić kok XXL ?

Dział

Kok XXL modny jest od kilku sezonów i wciąż robi furorę wśród fashionistek. Jeśli chcesz go nosić, nasz espert udzieli ci porad, jak go zrobić krok po kroku.

Niektóre narzędzia będą niezbędne, by kok był udany. "Będziesz potrzebować gąbki do koka, grzebienia, szczotki, gumki do włosów i kilku wsuwek. Najpierw, uczesz kucyk w miejscu, w którym będziesz chciała dodać włosom objętości.

Niech znajdzie się on wewnątrz gąbki. Umieść gąbkę na karku, a następnie przypnij za pomocą wsuwek. Następnie, rozmieść włosy tak, by przykrywały cały dodatek".

Vanessa


Nadszedł czas na najdelikatniejszą część. "Dokładnie rozczesz włosy za pomocą szczotki. Następnie, umieść gumkę do włosów u ich nasady, by stworzyć kok. To normalne, że niektóre kosmyki wystają. Rozdziel włosy na dwie części. Skręć pierwszą część na prawo i podtrzymaj ją za pomocą wsuwki, a następnie powtórz tę czynność z drugą częścią, ale w lewo. Przede wszystkim, nie zapomnij spryskać fryzury lakierem Fix Spray, by zapewnić jej długotrwałość".

Jak  zrobić kok XXL ?
Jak zrobić kok XXL ?

Nasza rada. Gdy opanujesz już technikę, łatwo będzie ci się czesać fryzurę. Jako że kok umieszczony jest na czubku głowy, twoje włosy muszą mieć odpowiednią długość. Niemniej jednak, jeśli umieścisz go niżej, fryzura ta pasować będzie także do włosów średniej długości, sięgających do obojczyka.

©PixelFormula, Pokaz BCBGeneration, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015

Dowiedz się wiecej
Oil Therapy
Oil Therapy
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ