Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić kok-gniazdo z pokazu Jasona Wu?
Jak zrobić kok-gniazdo z pokazu Jasona Wu?
Trendy i styl

Jak zrobić kok-gniazdo z pokazu Jasona Wu?

Dział
Kok-gniazdo, prezentowany na pokazie Jasona Wu, jest oryginalną alternatywą dla klasycznego koka. Jedyny problem? Trudno jest go uczesać, ale na szczęście są eksperci, którzy wyjaśnią ci, jak to zrobić.
 
Aby zrobić kok-gniazdo, powinnaś mieć długie włosy. "Jeśli masz krótkie włosy, fryzura może nieestetycznie wyglądać. Twoje włosy powinny być grube i sięgać przynajmniej do ramion".
 
Uwaga, będziesz potrzebować czasu, by zrobić tę fryzurę! "Bardzo trudno jest ją uczesać samodzielnie. Jeśli nie poprosisz kogoś o pomoc, nigdy nie będziesz wiedziała, jak wygląda ona z tyłu głowy".
 
Chcesz podjąć się tego wyzwania? "Oddziel część włosów z tyłu głowy i natapiruj je. Następnie, zawiń wszystkie kosmyki w tym miejscu i przypnij je za pomocą spinki do koka. Po uczesaniu tej partii fryzury, wepnij w nią resztę kosmyków. Oczywiście spryskaj włosy lakierem, by fryzura się dłużej trzymała".
 
Nasza rada: Ta elegancka fryzura pasować będzie szczególnie na elegancki wieczór. Niemniej jednak, możesz ją uczesać również na inną okazję, na przykład do pracy (pod warunkiem, że wcześnie wstaniesz!).
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ