Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić idealny ulizany kok
Jak zrobić idealny ulizany kok
Fryzura

Jak zrobić idealny ulizany kok

Dział
Po koku na boku i po niskim, plecionym koku, które modne były w zeszłym roku, w tym sezonie, to jego ulizana wersja jest najmodniejsza! Odkryj rady naszego eksperta, by zrobić tę prostą i nowoczesną fryzurę.
 
Ulizany kok nigdy nie wychodzi z mody, a teraz jest bardziej modny niż zwykle. "Od zawsze należał on do klasycznych fryzur. Nadaje ci on szykownego charakteru, odsłania twarz i uwydatnia sylwetkę. Załóż do niego kolczyki XXL lub twój najładniejszy naszyjnik. Wówczas będziesz wyglądać doskonale! Plusem tej fryzury jest to, że pasuje ona na każdą okazję i wszystkim kobietom, bez wyjątku".
 
Jeśli umiesz czesać tę fryzurę, zabierze ci to jedynie kilka minut. "Jeśli twoje włosy są naturalnie proste, nic z nimi nie rób. Jeśli natomiast są kręcone, lokowane lub falowane, wyprostuj je za pomocą prostownicy. Najpierw, nałóż na nie odrobinę termoaktywnego serum. Następnie, zaczesz je do tyłu, ulizując je, rozcierając wcześniej żel w dłoniach. Zwiąż włosy w kucyk, a potem zrób kok i przypnij go za pomocą wsuwek. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość".
 
Nasza rada. Aby zrobić tę fryzurę, twoje włosy muszą mieć odpowiednią długość i sięgać co najmniej do ramoin. Dzięki temu, łatwiej ci będzie je związać. Nie wahaj się uczesać tej fryzury na wieczorne wyjście, ale zanim wyjdziesz, spryskaj fryzurę lakierem Shine Spray, by uzyskać piękny efekt.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ