Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak zrobić geometryczną fryzurę?
Jak zrobić geometryczną fryzurę?
Trendy i styl

Jak zrobić geometryczną fryzurę?

Dział
Fryzury geometryczne, które szczególnie modne były tej zimy, pozostaną na liście must-have w sezonie letnim. Masz jeszcze czas, by ją zrobić! Fryzura ta, dopracowana co do milimetra, musi być perfekcyjnie zrobiona, by uzyskać jak najlepszy efekt.
 
Trend. Od kilku sezonów, uwagę kobiet przyciągają dwa trendy: zmierzwiony efekt oraz idealnie proste włosy. Idealnie proste włosy perfekcyjnie wyglądają w przypadku fryzur geometrycznych, czyli wtedy, gdy końcówki włosów są wyraźnie równe. « Prezycja » to słowo kluczowe takiego sposobu obcięcia. Grzywka musi być równie prosta, jak reszta włosów.
 
Wybierz fryzurę. Oczywiście istnieje wiele fryzur geometrycznych. Począwszy od fryzury na chłopczycę, po włosy o długości XXL, poprzez fryzurę na boba – każda z nich może być zrobiona w sposób geometryczny. Jedyną obowiązkową zasadą jest precyzja. Kształt fryzury, od końcówek po włosy u nasady, musi być idealna, a jej kontury perfekcyjnie zarysowane.
 
Jaki kolor? Nie wszystkie kolory pasują do geometrycznej fryzury. Aby ją uwydatnić, lepiej unikać zbyt dużej koloryzacji. Unikaj więc takich efektów jak "tęczowy kolor", tie & dye, a nawet balejażu. Najlepiej jest zrobić jeden kolor na całości włosów. Jednolitość i połysk to dwa najważniejsze słowa, które opisują fryzury geometryczne.
 
© Pixelformula / Pokaz Elie Saab prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ